Fenerin alt yapısından yetişen derbi maçta fener yensin diyen adamı niye aldı bizim başkan?

Burak adlı bir öğrencinin, "Gaziantepspor'da oynuyorsunuz, ama hangi takımı tutuyorsunuz?" sorusuna içtenlikle cevap veren Olcan, "Ben Fenerbahçeliyim" diyerek cevap vermesi dikkat çekti.
Bu hafta ligde bir derbi oynanacak. Bu maç her iki takım açısından da büyük önem taşıyor. Fenerbahçe yenerse Galatasaray'ı yakalamış olacak. Galatasaray yenerse puan farkı açılacak. Hayırlısı ne ise o olsun" dedi. Bu arada araya giren Bahçeşehir Kurucu Temsilcisi Faruk Tatar, "Galatasaray kazansın" deyince Olcan kahkaha atarak yeniden araya girdi ve, "Hayır Fenerbahçe" deyince alkışlar yükseldi.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle deme, fenerliydi ama demecleriyle yillardir gsliymis gibi görünecek, derbide fenere gol atmak istiyorum aslında ben gsliydim diyecek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• feneri tutabilir o bişe farketmezki:))) adam taraftar değil futbolcu elinden geleni yapa kazanmak içinn

0|0
    0|0
  • Salih Uçan'da Galatasaray'da oynamak istiyorum diye röportajı var ama fenerbahçe'ye gitti

0|0
    0|0
  • Önemli olan profesyonellik.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Burak da veysel de beşiktaşlı ona bakarsan

0|0
    0|0
Yükleniyor...