Almeida Galatasaray'da haberleri çıkmaya başladı ne düşünüyorsunuz alınmalı mı?

Almeida Galatasaray'da haberleri çıkmaya başladı ne düşünüyorsunuz alınmalı mı?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• düz bir forvet drogbanın ölüsü bundan iyidir bizim yabancı forvet derken daha kaliteli oyunculara ihtiyacımız var mesela belçikanın genç forveti origi 19 Yaşında Ama mükemmel Oynuyor Bruma ya 12 milyon euro veren yönetim bu oyuncuya 7-8 milyon euro verse daha iyidir bruma'dan daha yetenekli bence bruma 12 milyon euro ise origi ile oturup klübü lille ile görüşülmeli bence

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Almeida haberine fos diyeler vardı bir ara :) ama videosu bile yayınlandı, görüşme yapıldı
    Yabancı sınırını halletmeden Almeidayı falan alamaz gs

1|0
    0|1
  • Açıkcası beğendiğim bir oyuncu bence gelirse GS ye Burakla birlikte KRAL olur Beşiktaşta harcanıyo yani tam verim alamıyo Beşiktaş işimize çok yarar gelsin isterim yani.

1|0
    0|0
  • Bir takımın Almeidadan en iyi verimi alabilmesi için kanat sistemine dayalı futbol oynaması lazım ve kanatlarda Arda gibi Keita gibi iyi isimler olması lazım bizim sistemimize uyan bir oyuncu değil

1|0
    0|1
  • billur geçiyolar gsliba duyunca sinirlerim zıpladı ne işi var o malın bixde. drogbadan almeidaya billur olması lazım

1|0
    0|0
  • hayırrrrrrrrrr

1|0
    0|1
  • Su anki maddi durumla kesinlikle hayir maliyeti cok yüksek bir futbolcu hem gerekte yok burak umut var bir tane ucuz a bulup alirsak yeterli olacaktır

1|0
    0|0
  • Kesinlikle gelmemeli. 2 depar atıyor adelesi çekiyor. Bitiricilik çok az hızlı değil sadece fiziği var ve kafa toplarında etkili :)

1|0
    0|0
  • Onu alcaklarına beni alsınlar en azından boş kaleye atarım.

1|0
    0|0
  • Gelmesin..

1|0
    0|1
  • anlamış ünal aysal :))

0|0
    0|0
  • Hayırlı olsun ne diyelim :D Sonuçta Almeida kazma bir futbolcu :D sen niye bana cevapvermiyosun kız :D

0|0
    0|0
  • alınmalı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gorusuldu ama td onceligi onda degil. Olmasa da olur

1|0
    0|0
  • olabilir iyi oyuncu :))

1|0
    0|1