Arkadaşlar BU BCAA , Karnitin, Creatin Ne İşe Yarıyor Ben Sadece Protein Tozu Alıyorum Bunlar Nedir?

Arkadaşlar BU BCAA , Karnitin, Creatin Ne İşe Yarıyor Ben Sadece Protein Tozu Alıyorum Bunlar Nedir? Aminoasit'i protein tozunu biliyoruz bunlar ne anladım?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bcaa en önemli aminoasittir hem kas yıkımını engeller hemde yağ yakımı için ideal creatin ise spordaki performansını yükseltir bir nevi enerji kaynağı, karnitin ise sadece yağ yakımı için işe yarar normalden fazla sana su kaybı verir ve bu sayede kilo vermeni sağlar protein tozu kullanıyorsan yanında bcaa öneririm hiç bir şekilde de millete kulak asma supplementlerin hiç bir zararı yoktur zaten zararlı diyen insan sporla alakası olmayan insanlardır ve dikkat etten bunları söyleyen insanlar hepsi göbeklidir :)

0|0
    0|0
    • Ya zar zor protein tozu aldık şimdi BCaa ile ugraştırma yok paramız :D bu arada çok saol bilgi için. Profil resimdeki sen isen vücut iymiş

• Creatin monohydrat tavsiye ederim. Ama kontrollü kullan yani 15 gün kullan 10 gün ara ver. Güzel güç arttırıyor, zararlı bir şey değil merak etme, kontrollü kullan yeter.

• ya paramız yok o kadar protein tozu yeterli :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Cla ve carnitine yağ yakıcıdır. Hiçbir ilaç tavsiye etmiyorum kullandım ve protein dısında hiçbir etkisi yok zaten protein de fısalıyor bırakınca. Öldürücü etkisi var. Geçen haberlerde gösterilen kişinin otopsi raporunda yağ yakıcı be güç artırıcı alımı sonrası kalp krizi sonucu çıkmış ki bu l-carnitine oluyor. Daha cok enerji yakıyorsun. Bir nevi kafeinle aynı mantık ve ikisinin sonucu da aynı. Kalp atışların hızlanır ve o enerjiyi sporla atmadığın zaman kalp krizi riski yüksek. Hiçbir spor takviyesinin sağlık bakanlığı onayı yoktur ki prospektüs bile satmaz bu adamlar. Canını ve karaciğerini seviyorsan bulaşma. Habir de paranı tabii

0|0
    0|0
    • sadece 1 defalık kullancam protein tozunu onun dışında bişey kullanmıyorm

• Devlet hastanesinde de gidebilirsin diyetisyene. Diyetisyen sadece zayıflamak için kullanılmaz güzel kardeşim :) beslenme alışkanlıklarına göre düzen oluşturur, takip eder

• yok abi ya çok saol kalsın ben öyle iyiyim :)

• http://blogymtr.blogspot.com/ dostum gir bak takip etmeni tavsiye ederim aradığın cevapları bulursun her gün güncelleniyor

0|0
    0|0
  • Spora gidiyorsun galiba. Protein tozu kullanmanı tavsiye etmem. Daha dogrusu hicbir ek gida takviyesi alma.

0|0
    0|0
    • Ben protein tozu kullanıyorm ama 2 aylık kullanacam sora bırakacam

• Öylede olur, bol motivasyon sana :)

• eyw inşş işe yarar :)

• Protein tozunun faydasi ne baskan?
    Bende aliyim tavsiye edersen?

0|0
    0|0
    • Alamadıgın proteini ordan karşılıyon şimdi sen her zmn et yiyemessin her zmn 4-5 yumurta yiyemessin günlük bu işte onu karşlılıyor bazıları diyor alma kısır yapıyor şöyle böyle inanma bro ya o steroid için geçerli protein tozu bildigin protein işte tabi dogal yolla alabiliyorsan daha iyi...

• rica ederm spor salonuna gidersen abi hocanada sor o dogal olarak benden daha bilgilidir...

• tamam baskan saol

Yükleniyor...