Bacak-basen hareketleri onerir mmisiniz?

Boyum1.63 kilom 56 basenlerim cok goze batiyo yanlis olcmediysem 94 bacaklarimda kalin yuruyus filan yapiyorum ama hic etki etmiyo sanki onerebileceginizz egzersiz var mi

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• diyetyemekleritarifleri.com/...alari-nelerdir.html

Burada her şey detaylı ve programlı şekilde anlatılıyor.
    Basenler ile benim de başım dertte... Yürüyüşün hiçbir faydası olmadığını 3 aydır iyi öğrendim.
    Basenlere özel hareketler yapmadıkça, günde 2 saat de yürüyüş yapılsa fayda etmez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Google dan ya da youtube dan squat hareketlerıne bak kanks

0|0
    0|0
  • google bacak basen hareketleri böyle soruyosan sendeki erimez ama bence bilmiyom hahaha şaka tabiki ^^

0|0
    0|0
  • Basenlere en etkili yöntem bisiklet kullanmak onu yapamıyorsan olduğun yerde ayakta iken yere çölk kalk hareketleri yapmak

0|0
    0|0
  • Bisiklet işe yarar kolay erimez çaba gerekir.
    Bayanlar bu konudan çok rahatsız bu aralar

0|0
    0|0
  • low carb high protein dieti :)

0|0
    0|0
  • Boşver iyi bence hem ne demişler yemeğin salçalısı kadının basenlisi güzeldir ;)

0|0
    0|0
  • Asiri degil bence normal:))

0|0
    0|0
  • Internette cok var burdan hareketleri anlatamam ki

0|0
    0|0
  • :D :D
    amuda kalk

0|0
    0|0
  • zor ya bacaklar kolay erimez :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sırtüstü yere uzan tek dizini kır digerini havaya kaldır havadayken 1-2 saniye bekle havadaki bacağını yavas yavaş aşağı indir ama yere degdirme sonra tekrar kaldır aynı hareketi 15 setlik tekrarlarla yap 15 kez yap dinlen yap dinlen yapabildigince :) ve squatta yapabilirsin yanına ek olarak beslenme de cok onemli ogrenmek istersen onu da anlatırım ozelden

0|0
    0|0
  • Squat denilen bir hareket var, günde 25 tane yap. Sadece bir ayda ne kadar fark ettiğini göreceksin.

0|0
    0|0
  • Basenler yürüyüşle fazla gitmezki. Google'adan bakabilirsin hareketlerine

0|0
    0|0
  • 94 fazla degil ki

1|0
    0|0
Yükleniyor...