Nedir bu kürtaj yasaklansın 3 er 5 çocuk doğsun anlamadım gitti!

Nedir bu kürtaj yasaklansın 3 er 5 çocuk doğsun anlamadım giti nasıl bakılacakmış bu şartlarda o kadar çocuk

siyaset haberler gündem medya ne kadar saçma konualr dönüyor bir avuç soytarı misali sizin yorumalrınız ne olur

Güncellemeler:
o kadar çok sorunu var ki ülkemizin ilk başta açlık sınırı altında yaşayan aileler aç yatan çocuklar işsizler terör

gerçekten bazen olanları algılamakta sorun yaşıyorum bendemi var acaba tuhaflık

0|0
11|2

En İyi Erkek Görüşü

• Keşke "emine teyze" zamınada kürtaj olsaymış o zaman şu 10 yılda yaşadıklarımızın hiç birni yaşamamış olacaktık döl ziyanı ne olacak i,şte

2|1
    0|0
    • işin tuhafı destek %50 ya bu toplumda var bit tuhaflık yada ben dünyalı değilim başka bir gezegenden olabilirim

• Bilmiyorum artık bizgerçekten çok tuhaf toplumuz

Kızlar Ne Diyor 11

• link

''Ana karnındaki yumurtayla ilgilenen toplum, doğan çocukların yüzüne bile bakmaz. Bu evlerde çocukların iğrenç muamelelerle karşılaşmasına da aldırmaz.''

Simone De Beauvoir

4|0
    1|0
  • genç nesil sayısı azaldığı için artık herkes 1 çocuk yada hiç yapmadığı için genç nüfüsu arttırmak amacıyla yapılan bişey kürtaja bende karşıyım korunun kardeşim ne kıyıyonuz bebeğe

0|0
    0|0
  • Kürtajı yasaklıyorsan doğum kontrolü içinde gerekli tüm düzenlemeleri yapıcaksın.Temelini oluşturmadan kürtajı kaldırmaları çok saçma olur.

1|1
    0|0
  • bakacagın kadar cocuk yapacaksın ,korunacaksın.

1|0
    1|0
  • bir ülkenin başbakanının ilgilenmemesi gereken bir konu

1|0
    0|0
  • evlılık dışı ılışkılerı yasaklayayım derken evlı olanları duşunmemekle ılgılı bence

0|0
    0|0
  • hiç konu kalmadı elalemin ... neyse.

0|0
    0|0
  • Şaşırmışlar.

0|0
    0|0
  • mal mal hareketler.

0|0
    0|0
  • Yasaklanmasında bir sakınca yok. Bir can gidiyor ya .. Hem bu dinende çok günah bişeydir. İnsanlar korunabilir. Bu böyledir yani. 3 er 5 çocuk doğurma bana ters geliyor herkes bakacağı kadar doğursun ister 10 ister 1 ona kalmış.

0|1
    1|1
  • Yaa bakamayacağın çocuğu neden yaparsın anlamam. Eğer hamileysen neden aldırırsın onu da anlamam. Bebek istemeyen korunsun yani bu kadar basit kürtaja gerek kalmaz o zaman.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bak yakında bizzat taahhüt usulü evleneceğiz. Yani evlenirken 3+ çocuk yapacağımızaa dair sözleşme imzalayacağız eğer uymazsak tazminat ödeyeceğiz

0|0
    0|0
Yükleniyor...