Olcay Adın'ın Galatasaray tv'ye verdiği ilk röportajı nasıl buldunuz?

Olcay Adın'dan efsane sözler.
"Aslanların sessiz kaldığı yerde kurtlar kuşlar volta atar. Bilmezler ki Aslan o sessizliği bozarsa kıyamet kopar..."

Olcay Adın

www2.sporx.com/.../olcandan-efsane-bir-soz-SXHBQ393600SXQ

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Olcan gerek Gaziantepspor'da gerek Trabzonspor'da çok başarılı olmuş, takımına büyük katkı sağlamış, oynadığı mevki itibariyle Galatasarayın çok ihtiyaç duyduğu bir futbolcudur. Nokta atışı bir transfer oldu. Galatasaray'a çok katkı sağlayacağına hiç kuşkum yok.

Bu röportajda söylediği sözlere gelecek olursak, taraftarının sempatisini kazanmak için esprili güzel bir söylem olmuş, gayet normal.
    Galatasarayımıza hayırlı uğurlu olsun.

1|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Olcan güzel laf etmiş, helal olsun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• doğru yolu bulmuş

1|0
    0|0
  • Olcay Beşiktaşın futbolcusu önce onu düzeltelim :)
    Olcana gelecek olursak taraftarın gazını arkasına almaya çalışıyor, bu sözlerle kendini camiaya kabul ettirir

0|2
    2|2
  • sol açığa adam lazımdı yerinde bir transfer oldu

2|0
    0|0
  • süper transfer.

1|0
    0|0
  • İlk önce Olcay değil Olcan :)) İkincisi Olcan gibi futbolcular bulundukları kabın şeklini alan cinstedirler. İlk önce Fenerbahçe'ye gelmişti hatırlayan varsa orada da önceden Fenerbahçe'ye karşı oynadığımda içimde hep bir huzur oluyordu. Fenerbahçe benim evim demişti. :)) Kısacası Olcan'dan hiçbir takıma hayır gelmez boşuna kimse ümitlenmesin.

0|1
    2|1
  • olcan doğru tercihi yaptı iyi bir futbolcu

2|1
    0|0
  • bende herkes gibi soruna cevap verim olcay değil olcan :) şaka bir yana ben onu yalaka olarak görüyorum yarın Beşiktaşada gidicek olsa bu sefer farklı söz söyleyip Beşiktaşın taraftarını arkasına alır gitti yerlerdede bu yalakalını gösteriyor benim düşüncem.

0|2
    1|2
    • "Kartalların sessiz kaldığı yerde kediler volta atar'' şeklinde demeç verirdi o zamanda :)

• Helal olsun aslana :)

2|0
    0|0
  • Olcay değil olcan:)

0|0
    1|1
  • OlcaN Adın haklı bence

1|0
    0|0
  • Alla alla kesin transfer oldmu ya o. O

0|0
    0|1
  • Trabzon amacı nedir anlamıyorum futbolcu eğitiyor sonra Galatasaray a ilginç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Olcan o olcay degil. Ayrica bana samimi gelmiyor, fenerbahceli ne de olsa

1|0
    1|1
  • fenerli oyuncuyu aldık samimi değil

0|1
    0|0
Yükleniyor...