Spor yapıyor musunuz?

Ben düzenli olarak her gün yapmaya çalışıyorum.Okul, iş vb. yerlere gidenler için düzenli yapmak zor ama en azından bir gün yapıyorum, bir gün dinleniyorum.Peki siz yapıyor musunuz? Yapıyorsanız ne sıklıkta yapıyorsunuz?

• Evet, şu sıklıkta; ___
    64% (7)69% (9)67% (16)Oy Ver
  • Hayır.Çünkü ___
    36% (4)31% (4)33% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
14|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• haftada dört gün yaparım.onun dışında yürüyüşü de bir spor olarak kabul edersek hergün yaptığım söylenebilir:)

1|0
    0|0
  • Fırsatım oldukça yapmaya çalışıyorum :/ bu aralar baya yoğunum önceden hergün basketbol oynuyodum veya yürüyüş yapıyodum malesef zamanın yok şu aralar :s

1|0
    0|0
  • evet yaparım

1|0
    0|0
  • 1 aydır filan yapamıyorum :(

1|0
    0|0
  • arkadaşım olmayana mesaj atamıyormuşum buda yeni kural çıkdı:) davetimi onaylarsanız memnun olurum efendim:)

1|0
    0|0
  • yüzme , tenis ,fitness, futbol,basketbol

özellikle tenis ve yüzme...

zamanında lisanslı olarak yüzüyodum ama yaşlandım artık :)

1|0
    0|0
  • Ben Futbol,Basketbol Oynuyorum Artı Olarak Agırlık Çalışıyorum Sağlam Kafa Sağlam Vucüdta Bulunur Diyoruz ya Çok Dogru Spor Bende Doping Etkisi yaratıyor :D

1|0
    0|0
  • haftada 3 gün iyidir... maç ve yoga .. :)-

1|0
    0|0
    • Yoga güzel.Fakat maç derken futbolu kastediyorsun sanırım.Futbolda kaslarının sert olması gerekmez mi? Yoga esneklik kazandırır..

• Evet kasların sertse zorlanırsın..Ben eskiden yapıyordum yoga.Sonra pilates, aerobik falan yapmaya başladım.Eskiden rahatlıkla yaptığım yoga hareketlerini yapamıyorum şimdi.Aerobik çok etkili oluyor şimdi yapamıyor oluşumda..

• evet haklısın.. her hareketi yapmak zorunda degiliz sonucunda profesyonel bi şekilde yapmadıgımdan dolayı ... rahatım o konuda baktım yapamıyorum tam manasıyla hareketi tamamlamam olur biter.. aslolan hareket olsun .. rahatlatıcı sonucunda..

• fıtness,futbol,voleybol ve kanyon yürüyüşü.

mümkün olduğunca düzenli..

1|0
    0|0
  • Şu lys bitse yaparımda şu anda zamanım kalmıyo

1|0
    0|0
  • düzenli olarak

1|0
    0|0
  • Haftada 3 gün

1|0
    0|0
  • kışın yaptım yazın dinleniyom..

1|0
    0|0
  • Herhafta.

0|0
    0|0
  • ağırlık çalışıyorum arada

0|0
    0|0
  • yeni bıraktım. kaslarım çok aşırı gelişiyor. salonu tergedim. şimdi evde göbek yapıorum

0|0
    0|0
  • yapasım gelmiyor

0|0
    0|0
  • keisnlikle seviyorm.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• evde egzersiz hareketleri yapıyorum

1|0
    0|0
  • yürüyorum okadarcık

1|0
    0|0
  • yapmiyorum, zamanim yok aslinda vakit ayirabilirim ama zor geliyor...cok tembelim :(

1|0
    0|0
  • Haftada 3-4 gün yapıyorum.

1|0
    0|0
  • hergun plates yapıyom.45 dakıka

1|0
    0|0
  • Hafta da 4 gün antreman..Basketbol ve voleybol..

1|0
    0|0
  • haftada 3 gün spora gidiyorum..

1|0
    0|0
  • hayır çünkü sü yok yapmam gerek :-/

1|0
    0|0
  • Cumartesi, pazar koşuyorum.

1|0
    0|0
  • haftada 3 gün candır

1|0
    0|0
  • haftada 2gün kafi geliyor.

1|0
    0|0
  • son dönemde pek degil..

0|0
    0|0
  • Kimi zaman yapıyorum.

1|0
    0|0
  • her gün yürüyorum yaklaşık 1 saat kadar.

1|0
    0|0
    • Yeterli oluyor mu zinde kalmana? Ben yürüyüşü spordan bile saymıyorum.. :)

• şu anda yapabileceğim tek spor bu, ne yazık ki salona gitmek için zamanım yok şu aralar. o yüzden ben de erken uyanıp yürüyebiliyorum, ve evet aslında yetiyor.

• Yetiyorsa sorun yok.Sahillere, parklara falan bir kaç egzersiz aleti koydular son yıllarda.Yürüyüş yaparken onlar da iyi oluyor..

Yükleniyor...