Dokunsalar ağlayacagım ne yapıcam çok çaresizim?

Ben dans etmeye bayılan biriyim her gün 3 saat civarı dans ediyorum. Son günlerde dans ettikten sınra baldırlarım ağrımaya basladı zaten kalın ve kaslıydılar. Daha da kalınlaştı ve diz üstümden daha kalınkar su an. Okudugum bir yere göre onlar daha gitmiyormuş ne yapmam lazım o bölgeyi inceltmek için?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• bırak kaslı olmak ıyıdır

0|0
    0|0
    • Hayır öyle düşündüğünüz gibi değil bildiğiniz carlos oldum

• boks antrenoruyum genel gordugum sewyı soleyım salonda kızlar bacak kası dıye oluyo bence hıc takma

Erkekler Ne Diyor 11

• diz üstü bölgesinde 3 farklı kas vardır içte ortada yanda olmak üzere 3 parça Kaslar gelişmeye başladığı zaman acır çünki ayak kasların şişmeye başlamışdır. sporcuyum spor yapdıkdan 11 ay sonra birdaha ağrımaya başladı arada böyle şeyler olur çünki kas genişler içini doldurursun birdaha genişler birdaha doldurursun şuanda merdivenden inerken aptallaşıyor ayaklarım :) sorun yapma 1-2 hafta içinde geçecektir

0|0
    0|0
  • Bak bu sağlıklı değil ama fazla zayıflarsan yani çok az beslenip çok fazla spor yaparsan kas erimesi olabilir.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle sorun edilecek birşey yok düzenli olarak haftada 3-4 gün yürüyüş yapmalısınız.
    koşu ya da hızlı yürüme degil orta normal tempoda yaklaşık 1-2 saat olursa iyi olur.

0|0
    0|0
  • dansı bırak kanka

0|0
    0|0
  • Te Allahim milletin derdine bak.

0|0
    0|0
  • bacak inceltmek çok zordur. kolay gelsin

0|0
    0|0
  • bence gayet hoş oldun şu an

0|0
    0|0
  • öyle kalsın niye sorun yapıyosun

0|0
    1|0
  • ağlama be deli..
    kalın baldırlı kızlara bayılırım ben. acayip seks geliyor bana. o baldırları omuzda hayal edince dünyalar beni oluyor.
    güzel olmuşsun ama ağlıyorsun.. dert etme..
    kim kardashian a tüm erkekler hasta niye bir düşün?

0|0
    0|0
  • Akşam 8,9 halı saha maçımız var geliyorsun bak mazeret kabul etmem ^^

0|0
    0|0
    • Yaa resmen dayaklıksın haha😄😄 senden iyi oynarım ama

• Tamamdır anlaşma kabul^^

• Serbest vuruşlar sende panpa ^^

• bence oyle daha sexı olacaksın rahat ol keyfıne bak uzulmede kıyamam sana ben mınnos ;)

0|0
    1|0
    • Roberto carlosu çekici buluyor musun?

• ewt buluyorum kalın bacaklı kızlarıda oyule bulıuyorum kaslı kızlar harıkadar cekıcıdır ler unutma bu dedıklerımı bır gu ts ketmeye geleceksın :P

Kızlar Ne Diyor 1

• Kas yaptıysan biraz zor gider

0|0
    0|0
Yükleniyor...