Salona gidiyorum diyette yapıyorum ama korktuğum şeyler var yardımcı olurmusunuz?

kilo verirsem göğüs ve göbek kollarda falan sarkma olurmu?
vücüdüm sıkı gevşek değil ama biçimli nasıl zayıflarım

0|1
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• salondaki hocalara neden sormuyon

0|0
    1|0
    • onlar net konuşmuyor işlerine geldiği ibi konuşuyorlar bence çocuğun bri 5 aydır ağırlık çalıyor son sürat kas falan olmadı sadece zayıflıyor amacı vücut yapmak zayıf zaten

Erkekler Ne Diyor 11

• http://blogymtr.blogspot.com/ bakmadan geçme bence

0|0
    0|0
  • kilo vermeye uğraşmayın bence kilolu kadınlarda çok çekici

0|0
    0|0
  • Spor yapmadan verirsen olur o. Ama. göğüse dikkat et. Göğüsegzersizleri yapmadigin zaman sadece yyürüyüş falan yapiyorsan yani. Zayiflayinca sarkiyor. Sarkmamasi için egzersizler var onlari yap

0|0
    0|0
    • hangileri göğüs için

• açılmadı

• You tuba dolgunlastirick ve diklestiri göğüs egzersizleri yaz

• sarkma sporu bıraktıktan sonraki süreçte olur spor yaparken olmaz daha da sıkılaşır vücudun

0|0
    0|0
  • Kisa surede cok fazla kilo verirsen sarkma olur onlarda ilaclarla ve. sikilastirma hareketleriyle hallolur sen takma kafana zayifla

0|0
    0|0
  • İlk yaptığın zamanlar vücudunda ister istemez bir sarkma oluyor ama o süre geçtikten sonra vücut kendini toplamaya ve sertleşmeye başlıyor ama bunun için sabır şart.

0|0
    0|0
  • yaa olurmu hiç sarkma bence göğüsler sertleşir kendini toplar tüm herketleri tam yap özelikle koşuya önem ver daha çok ama sen öncelikle koşu ve omuz çalışması yap

0|0
    0|0
    • tempolu yürüyorum

• nasıl vrmiş yuh

• adam sanki 20 yaş gençleşmiş yüzünde vucunda sarkma sıfır. beni eklesene mesaj dan yazışalım

• Egzersiz yaparak zayıflarsan 0 sarkma olur.

0|0
    0|0
    • göğüs için ne yapabilirim

• Butterfly tarzı açış hareketleri yapabilirsin.
      Aynı zamanda dumbell press

• 20-30 kilo verirsen sarkma olabilir, ama 5-10 kilodan bir şey olmaz.

0|0
    0|0
  • görmeden ne diyelimki

0|0
    0|0
  • Spor yap bol bol sarkma olmaz hatta gerilir.

0|0
    0|0
    • 13 kilo vericem ama

• 80 kiloyum hedef 65 birde önce sıkılaşmalımıyım yağmı yakmalıyım

• Yavas yavas acele etmeden bir anda veremessin

Kızlar Ne Diyor 3

• Spor yapiosan olmaz hatta olsa bile sporla vucudunu sıkılaştıra bilirsin sen çatlakların olmamasına dikkat et

0|0
    0|0
    • çatlalar var vücütta :(

• Denedmm bana öğle dedi ama geçmedi gerçi ole bnmde gobeymde falan yokta kalçamda fazla var

• ya ben çatlakları takmıyorum aslında sıkı olduktan sonra önemli değil bence

• sporla yaparsan bişey olmaz ama spor yapmandan diyet yaparsan çatlaklar falanda oluşur

0|0
    0|0
  • Ayni zamanda pilatese de basla sarkma falan hayal olsun :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...