Performansım düşüyor diye hoca zorla orucumu bozdurdu sizce günahı kime ve intikam nasıl alınır :)?

Arkadaşlar ben profesyonel olarak kalecilik yapıyorum yani benim mesleğim bu her gün ortalama 3-3.5 saat antrenman yapıyorum orucumu da bugüne kadar her gün tuttum sadece bugün hoca performansımı etkilediği için bana antrenmana çıkmadan önce zorla bir şişe şu içirdi sizce ben bu hocaya napabilirim? :)

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• sakat rolü yap ramazan bitenedek

1|0
    0|0
    • hahah :) sonra bir daha yedek otur

• hocanın ustunde allahın emri oruç ve farz ibadet kime hesap vermek daha zor bir düşün

Kızlar Ne Diyor 2

• ne desem bilemiyorum :) :S geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • adam senin iyiliğin düşünmüş işte

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• zorla ne kardeşim? bıçak mı dayadılar beline yoksa silah mı? ağzını açman da mı ona bağlı?

0|0
    0|0
    • Suyu ıcmeden sahaya cıkamazsın antrenmana cıkmazsanda kluple bağlantın kesılır?

• Ailemi oradan kazandığım parayla geçindiriyorum demek anladın mı şimdi ne alakası var

• kardeşim geçindir bişi demiyoruz. orucunun ailenle ne alakası var. orucu bozan sensin. niye vicdan yapıp gelip burada soruyorsun. tutuyorsan düzgünce tut. tutamıyorsan tutma!

• Moussa Sow'un bir sözü var. Eğer futbol ibadetime engelse bırakırım sporu diye.. Umarım anlamissindir.

0|0
    0|0
  • niyetlimiydinki

0|0
    0|0
Yükleniyor...