Arkadaşlar bacak ve kol kası için yardım?

kaleciyim sol bacağımı ve sol kolum için kas yapmak istiyorum boyuma etki etmeyen bir hareket önerebilecek varmı?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bak arkadaşm kol kası kücük kas grubudur. eger sen kollara calısırsan vucut dengesi ölür. göğüs, sırt birer buyuk kas grubudur eger sen bunlara calısırsan. üstüne birazda kol calısırsan kolun cok iyi olur. ama sn sadece kol calısırsan fazla bsey bekleme derim.

0|0
    0|0
    • Anladım mekik falan çekebiliyorumda şınavı pek beceremiuorum mekik+göğüs kası çalışsam bacak ve kol için ne önerirsiniz özellikle bacak ve boyuma etki etmeyecek türden olursa iyi olur

• Bacak icin 1 saat bisiklet ağır. sonra squat. leg press , leg crul. eger bacak icin yeni baslıyosn bir süreliğine kadar bunlar yeter. eğer daha önce de calısmıslıgın warsa üstüne baska hareketler ekliyebilirsn. Kol icin de dambıll crul , barbell crul, preacher crul. bunlar yeterlıdır kol kası icin cünkü kücük kas oldugu icin daha fazla yüklenmeye gerek yok.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• http://blogymtr.blogspot.com/ yazılardan birinde vardı boyla ilgili

0|0
    0|0
    • İlaç pek kullanmak istemiyorum şahsen

• at bu düşünceyi hemen kafandan :D sadece sol olmaz

0|0
    0|0
    • Zaten solda yeterince var soluda aynı yapmam lazım genede sen öner kol için :D

• vücudunu görmeden program çıkaramam sana kardeşim kusura bakma. sen çevrende bir hocayla görüş illaki vardır

• Ağır olmayan birkaç hareket söyleseniz?

Yükleniyor...