Zayıflamak istiyorum nasıl kilo verebilirim az yemenin ve spor yapmanın dışında?

oturarak çalışıyorum bu yüzden çok kilo alıyorum

• sağlıklı zayıflama bilgileriniz
    0% (0)33% (1)25% (1)Oy Ver
  • kilo verme hakkında bilgileriniz
    100% (1)67% (2)75% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• az yeme ve spor yapmanın dışında

geri ne kaldı ki :D he seks zayıflatıyo diyolar töbe ya :>)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Zayıflama kürleri var ama her kür de aynı etkiyi göstermez yakın bir tanıdığım 4 ayda 16 kilo verdi bu kürle. Kürün nerden temin edersiniz şu an bilmiyorum fakat bana ulaşabilirseniz yardımcı olabilirim. Ayrıca Spor her şeydir kesinlikle spor yapın. En azından koşun evde egzersiz yapın :)

0|0
    0|0
  • kilolu kadınların çok çekici olduğunu düşünüyorum benim gibi düşünenlerin sayısıda az değil bu nedenle uğraşmayın derim sağlık sorunu yoksa bence

0|0
    0|0
  • kanka yağlarını aldırt

0|0
    0|0
  • En iyi spor seks tir.. :) az ve sık yemek ye bol lifli ve proteinli yiyecekler ye ise giderkenve gelirken belli bir duraktan sonra yuru yagli sekerli tuzlu ve hamur isi yeme

0|0
    0|0
  • aynı sorun bendede var ekmek tüketmiyorum kahvaltı dışında v bol bol yürüyorum kılo verıyorum fakat hızlı değil çok az

0|0
    0|0
  • ''az yemenin ve spor yapmanın dışında'' bol bol dua edeceksin :D.. bu nedir ya :D :D

amuda kalkarak çalış :D

0|0
    0|0
  • daha az yemek ve daha çok spor yapmak :))

0|0
    0|0
  • çok hızlı kilo vermek istiyorsan kolunu kes bir ayda 15 kilo vermiş olursun.

0|0
    0|0
  • spor yapmak istemiosun ee yemekde olsun diosan ameliyatla aldır yağları o zmn

0|0
    0|0
  • İyi misin? Kafan iyi mi?

0|0
    0|0
  • Bence boyle daha iyisin mutlu ol ya oldun gibi gorun ya gorundugun gibi ol

0|0
    0|0
  • Sende ayakda çalış ozaman :D :D :D

0|0
    0|0
  • Supradyn all day gıda takviyesi sağlık bakanlığı onaylı denemende fayda var

0|0
    0|0
  • seks :)) bol bol seks :))))

0|0
    1|0
  • akşamları yürüyüş ve koşu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• aksam 6 dan sonra hiç işey yeme ramazandan sonra yap eger dayanabilirsen 4 den sonra hiç bişeyyeme kilo verirsin

0|0
    0|0
  • Yeşil kahveyi dene, yağ yakıyor ama tadı çok kötü, uyarayım :)

0|0
    0|0
  • az yemek ve spordan başka doğrudan etkili yol yok sanırım :( karbonhidratı azaltırsan daha hızlı verirsin

0|0
    0|0
  • çay iç bitki çayları, bol bol su iç su karnı doyurur kolay sindirimi sağlar karnın şiş olduğu için yemek yeme gereği duymazsın :)

0|0
    0|0
  • Ofiste çalışıyorsam oturduğum zaman küçük pet şişeleri dambil yapıyorum. Ayaklarımı 30saniye düz şekilde yukarda tutuyorum. Ayrıca yürürken kıvırarak yürü;) bel cevreni eritiyor.

0|0
    0|1
  • egzersiz yapmak
    yeşil çay içmek

0|0
    0|0
  • Bunları yapmadan nasıl kilo verebilirsin? Hadi kilo versen bile en geç 2 ay içinde o kiloyu geri alırsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...