Koşu bandında kilo verme?

Arkadaşlar 3 gün önce koşu bandı aldım ve kendimce bir programım şöyle sizce bu programla epey kilo verebilirmiyim? ;

Saat 9 da kalkıyorum
Yarım saatlik bir programım var sabah (aç karnına)
20 dakika 5 ila 6 km arası yürüyüş (hızlı tempo)
Son 10 dakika 8 km ile 10 arası koşu.
ardından kahvaltımı ediyorum sıkı bir şekilde

öğlen mekik şınav vs 10 ar set

akşam yemeğinden sonra 15 dakika 6 km yürüyüş?

Cevaplarınızı bekliyorum.

Güncellemeler:
spor salonuna gitmeye vaktim olmuyor işe gidiyorum çünkü o yüzden koşu bandı dambıll vs... aldım.
Yemeği kesmiyorum az az sık sık yiyorum yağsız değil çok az yağlı yiyorum şekeri tamamen kesemem çünkü o kadar büyütülecek kiloda değilim 8 kilo fazlam var vermem gerek.

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• spor kilo vermede çok önemli bir etken tabiki ancak sadece spor yapıp yemeği kesmeden olmaz sabah uyandığında mutlaka bir bardak su iç evden çıkmadan da bir bardak süt ya da kefir bağırsaklarını çalıştırmanda yardımcı olacaktır kefirin yanında bir miktar ceviz ya da kuru kayısı da yiyebilirsin kahvaltıda 5 adet zeytin bolca sebze söğüş bir kibrit kutusu kadar peynir açık çay ( elbette ki şekersiz olmalı ) ve iki dilim ekmek seni yeterince doyuracaktır kahvaltıdan bir kaç saat sonra öğle yemeğinden bir kaç saat önce bir elma yiyebilirsin bunu ara öğün olarak kabul ediyoruz çünkü mideni tok tutup bağırsaklarını çalıştırırsak daha çabuk kilo verebilirsin öğle yemeğindeyse bir dilim ekmek çorbanın ve ana yemeğin yarısını yiyebilirsin ancak susuz olmak zorunda kesinlikle suyunu yemiyoruz yanında mutlaka yağı çok koymamak şartıyla bir salata yiyebilirsin ardından yine bir ara öğün var mesela öğle yemeğini saat 13.00 gibi yiyorsan 14.30 - 15.00 gibi fındık içi yiyebilirsin saat 17.00 - 17.30 arası üç adet vasa fibre arasına krem peynir sürerek yiyebilirsin üstüne de bol bol içebildiğin kadar su iç çünkü vasa midede suyla karışınca şişiyor ve seni tok tutuyor arada vasa dan sıkılırsan ufak bir kase sütlü tatlı da yemende hic bir sakınca yok akşamlarıysa haftada 3 gün et / tavuk 1 gün balık 3 gün ise 4-5 kaşık susuz sebze yemeği yiyebilirsin bunun yanında ben ekmeksiz yapamam diyorsan 1 dilim kepek ekmek yiyebilirsin akşam yatmadan önce yine meyve yemende sakınca yok elbette ancak fazla kaçırmamalısın bu diyetle sporu düzenli bir şekilde uyguladığın taktirde 3 ayda 16 kilo gayet rahat verirsin kendimden biliyorum :))))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aç karnına olmaz. Tost, yulaf gevreği, kahvaltılık gevrek, 1 adet meyve vb. ye spordan önce. spordan sonra yine kahvaltını yap. Bol sıvı al, mineral kaybedeceğin için günde 1 şişe madensuyu iç mesela.. Protein açısından zengin beslen. Yağ olarak sağlıklı yağları tercih et. Mesela zeytinyağı. İçinde sağlıksız yağ olan yiyecekleri tüketme. Aşırı şekerli ve tuzlu şeyler tüketme.
    10'a set derken kaç tekrar? 10 tekrar * 3 set gibi mi yapıyorsun? Bence 10 tekrar * 3 ya da 2 set yap.
    Bütün günün sporla geçiyor sanırım. .) Ama o kadar spor yapıyorsan çok sıvı al sen en iyisi :)

0|0
    0|0
    • 4x10 yapıyorum ayriyetten dambıl çalışıyorum kaslarım erimesin diye bu sene lys den dolayı aldığım kiloları vermek istiyorum boyum 1.84 kilom 86.

• Direnç lastiği de alabilirsin. Onunla da yapılacak çok egzersiz var. Ama beslenme çok önemli. Protein almazsan kasların yine erir.

• Karatay diyeti dene bence işe yarıyor :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• eğer bu dediklerimi yaparsan kesinlikle kilo verirsin

- Beyaz ekmeği hayatından çıkar ve ekmek ihtiyacını çavdar veya kepekli ile karşıla

- koşu bandında günde 30 dk koşman yeterli

- sabah kahvaltıda istediğini ye ( abartmadan )

- öğlen yağsız yemekleri tercih et, ben mesela haşlanmış tavuk, pilav tercih ediyorum

- aksam, doymamaya özen göster, az kalorili yiyecekler

8 den sonra yemeği kes sabah kahvaltıya kadar

ve en önemlisi günde 3 litre su tüketmeye çalış, özellikle sabah içeceğin su metabolizmanın çok iyi çalışmasını sağlıyor.

bunları yapıpta kilo vermeyeni görmedim

0|0
    0|0
  • Evde biryere kadar spor yaparsın sıkılırsın bir süre sonra ben yatak odasındaki eşyaları attım spor odasına çevirdim 2. aydan sonra sıkıldım hiç birini kullanmıyorum :D
    Git spor salonuna yazıl kafa dengi bir arkadaşınla

0|0
    0|0
  • fena değil. sağlam kahvaltıda sosis sucuklu yumurta falan yeme. ekmek tüketme.

0|0
    0|0
  • güzel çalışma

0|0
    0|0
Yükleniyor...