Ramazan ayında sadece iftardan sonrami spor yapilmali?

Ramazan ayında sadece iftardan sonrami spor yapilmali?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• evet sağlığın için en iyisi o

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• İftarda yediğin besinler bir anda yüklendiği için sindirimi güç olur.

Hareket ederek sindirimi kolaylaştırabilirsiniz.

Ayrıca yatsı namazı ile beraber kılınan teravih namazı da spor gibidir. Hareket önemli yani.

cut.

0|0
    0|0
  • bence ıftardan sonra yapılmalı dger turlu vucut zaten zayıf gucsuz var olan kası yakarsın kanks yag yakıcam dıye

0|0
    0|0
  • Bu gün 16-30 gibi gittim
    Biraz koşu
    60 şinav
    Bir kaç karin sikilaştirici hareket
    Dambil cevirme
    Yana açma
    Kelebek
    Göğse çekme...
    Susadim biraktim :/ midem bulandi :D

0|0
    0|0
  • iftardan 1 buçuk 2 saat sonra veya iftardan önce ama spor bittiğinde iftar vaktine çok az kalmış olmalı yoksa kan şekerin düşer çok kötü olur

0|0
    0|0
  • Tok karnına spor yapılmaz

0|0
    0|0
  • ben gündüzde yapıyorum ama çok susarsın söyliym :)

0|0
    0|0
  • Son 1 saat kala aşırı olmadan belli başlı egszersizler yapılabilir.

0|0
    0|0
  • aynen iftardan 2 saat sonra ideal kaslara enerji gitmeli yoksa yıkım olabilir

0|0
    0|0
  • Oruçluyken zor olabilir, iftar sahur arası iyi olur

0|0
    0|0
  • Evet öyle yapmalı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Gündüz yapmak bana kalırsa şu yönden zor. Oruç tutuyorsan malum bişey yiyip içemiyosun. Sporda da özellikle sıvı alımı yani su içmek önemli vücut hareketle çok su kaybediyor bu yüzden oruçken bunu yapamayacağın için zorlar ama yinede yürüyüş veya egzersiz hafif olarak yapabilirsin. Bende ramazan aylarında hep aksam spor salonuna gidiyorum daha rahat oluyor tabi az yiyip gitmek önemli tok karnı hareketler zorlaşıyor

0|0
    0|0
  • Ben iftardan önce yapıyorum. Yani ezana 1 buçuk saat kala. Herhangi bir sorunum yok bedensel olarak susamıyorum, başım dönmüyor.

Eğer bünyen alışık değilse sususzluğa dayanamazsan iftardan 2 saat geçmesi lazım spor için. Hemen yaparsan olmaz.

0|0
    0|0
  • Yemekten hemen sonra yapılmaz, sağlığın için tehlikeli. İftardan bir iki saat sonra yap. Oruçluyken yapma, çok susarsın.

0|0
    0|0
  • Sabah 6.30 da kalkıp 1 saat koşu, iftara 1 saat kala koşu yapmak metabolizmayi hizlandirir vucudun icinde iyi olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...