Yağ yakımı için nasıl bir cardiyo daha iyidir?

Lütfen gercekten bu konularda bilgisi olanlar cevap yazsinlar.

Cardio yaparken uzun süre ayni seviyede olmasi mi (mesela 40 - 50 dk.) yoksa HIIT tarzi 20 dakikalik bir program mi daha iyidir maksimum yag yakimi acisindan?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• işte öğrenmek istediğim şey

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Değişken program iyidir, sürekli aynı tempoda olduğu zaman bir süre sonra yağ yakımı azalıyor ama interval yapsan da 20 dakika çok yeterli değil sanki, aslında kilona, boyuna, metabolizmana göre bir profesyonel program hazırlasa daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • İnterval kardiyo

Eliptical - air walker makinenin hafizasına kilonu, yaşını ve kardiyo süresini yazarsan, makine seni nabzın yükselene dek çalıştırır..

0|0
    0|0
  • HIIT şeklinde yapacağın kardiyo diğer normal kardiyoya göre yüzde 60 daha fazla yağ yakımına neden olacaktır. Tartışmasız HIIT tabiki

0|0
    0|0
  • git kavitasyona...kampanyalar var..şişli de...30 lira bu indirim sitelerinde...hızlı çözüm

0|0
    0|0
    • Kavitasyon ileriki zamanda kansere yol açıyor. Ayrıca yalan o bölgesel incelme diye bırsey yok. Arkadasım gitti bagdat caddesinde çok iyi bir güzellik merkezine tam 6 ay hiçbir değişiklik olmadı. kalıcılık yok.

• yag yakimi icin cardio yu gec. insanity workout a basla, deli gibi yag yakacaksin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kardio yapar iken,ilk 20 dakikada hiç bişy olmaz, dolayısı ile 20 dk yetmez,uzun süre 40-50 dk daha etkilidir,örnek 3 set yap 10 dk tempolu yürü ve 5 dkk koş,sonra tekrar yürü,bu şekilde 45 dk tamamla ,bana bu şekilde program hazırlandı metebolizmayı şaşırtmak,hızlan dinlen şekli ,spor salonlarındaki eğitimli hocalar sana yardımcı olacaktır..

0|0
    0|0
    • zaten bende kardiyoyu agirlik calismasindan sonra yapiyorum ki direkt olarak yag yakimi moduna gecsin diye vücüdüm :)

• eğer ağırlıkta çalışıyor isen,bizim salondaki erkekler farklı ozaman,kardio ile başlıyorlar ,ortasında vücut soğumdan hemen ağırlık,ve sonra tekar kardio ,bizde alla alla diyoruz :))hocalarıda 3 gen vücütlu bir hoca:))

• Valla hiçbir fikrim yok ama sana şunu tavsiye edebilirim.. Önce bir doktora görün o sana gerekli bir program verecektir.Sonra da gidip iyi bir spor salonu ile görüş.

0|0
    0|0
  • baştan 2 dakika normal tempo yürürsün daha sonra 1 dakika koşu yaparsın..gün geçtikçe periyotları değiştirirler..30 dakika sürer..yağ yakımı için bana sorarsan power plate yap , bunu yapmadan önce kardio yapıyorsun zaten.

0|0
    0|0
  • arkadaşlar haklı

0|0
    0|0
  • fikrim yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...