Hakan Günday'ın kitaplarını okuyan var mı ?

Arkadaşlar, Hakan Günday'ın kitaplarını okuyan var mı ? Bir arkadaşım Az adlı kitabını tavsiye etti ama ben öyle her tür kitabı kolaylıkla okuyamıyorum. Dili nasıldır ? Genel itibariyle işlediği konular nelerdir ? Okuyan, bilen, seven, sevmeyen, şundan şundan dolayı mutlaka oku ya da kesinlikle okuma diyen var mı ? Bilginiz ve ya fikriniz varsa yardım ederseniz çok sevinirim. Bilginiz yahut fikriniz yoksa da okuduğunuz için bile sonsuz teşekkürler..

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• az mı?

deli misin çok güzel bi kitap, harika ya, adamın apayrı bi tarzı var. zaten ince

kinyas ve kayra yı da oku mutlaka

adamın değerini bilmiyolar

bak sinirlendim yine ya..

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bir tek zargana'yı okudum.üslubu yeraltı edebiyatı gibi.okurken yazarın iyi bir gözlemci ve zeki bir adam olduğunu düşünüyorsunuz.ziyan, az, piç, kinyas ve kayra arkadaşlarımın bana önerdiği kitapları.zamanla onları da okurum :/

0|0
    0|0
  • Ziyan kitabını okudum. Aslinda güzel kitap ama pek sürükleyici değil ve ben sürükleyici olmayan kitapları pek sevmem. Kısacası adam yetenekli ama bana hitap etmiyor...

0|0
    0|0
  • Bütün kitaplarını okudum ,sonrada kendisiyle tanıstım ı ve bütün kitaplarını imzalattım =)..

0|0
    0|0
  • yok hiç okumadım

0|0
    0|0
  • piç adlı kitabını okumuştum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• az adlı kitap derda isimi doğulu bir kızın dramatik ve gerçekçi hikayesi ben okuduğumda çok etkisi altında kaldım bence okumalısın

1|0
    0|0
  • Kendisinden sürekli övgüyle söz edildiğini bildiğim bir yazar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...