TFF ( Türkiye Futbol Federasyonu ) istifa etmeli mi değişmeli mi ?

Sizce TFF ( Türkiye Futbol Federasyonu ) istifa etmeli mi değişmeli mi ?

• EVET
    60% (3)67% (6)64% (9)Oy Ver
  • HAYIR
    40% (2)33% (3)36% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• TÜPÇÜ İS-Tİ-FA

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Federasyon yapması gerekenleri yaptı 3 ay önce genel kurulda değişmeyen maddeyi bir gecede sessiz sedasız değişti bütün takımları akladı dosyayı kapattı ama uefa ayağı daha belli olmadı bakalım onlar bu sümenaltı etme olayına ne diyecek . Tahminim uefa cezayı verecek bir dakika sonra federasyon istifa edecek .

0|1
    0|0
    • aynen oyle olucak futbolun ıcınden gelenlerın yonetmesı lazım futbolu tupculerın hastane sahıplerının degıl kanımca...

• EVET

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Mehmet Ali Aydınlar İstifa Etti Ve Yönetim Değişti DEğiştide Ne Oldu Aynı Tas Aynı Hamam ...

Ben Bekliyorum Çünkü UEFA Bunu Burda Bırakmaz UEFA Tff Yönetimine Dönüp Aynen Sunu Diycek Ben Elimde Belgelere Baktıgımda Sizin Verdiginiz Kararı Eksik Buldum 15 Gün Muhlef Vericekler Kararı Değiştir Diye Genelde Öyle Oluyor Sen Bu 15 Gün İçinde Kararı Değiştir Yada Değiştirme Hiç Kuşkusuz TÜRK FUTBOLU 8 Yıl Cezayı Yiyecek Şimdi Ben Bu Olayı Kapattım Diyenler Yanlış Düşünüyor Bu Olay TÜRKİYE'DE Kapandı Ama UEFA'da Devam Ediyor TÜRK FUTBOLU BİTMİŞTİR SEN NEYİN İSTİFASINDAN BAHSEDİYORSUN... !

0|1
    0|0
  • Demirören istifa etmez heveslenmeyin 10 yıldır adama sövüyoruzda daha iyi bir koltuk bulunca bıraktı Beşiktaşı birde takımı düşürdüğü durumu biliyordu acilen kaçtı.en az 3 dönem daha burada o

0|0
    0|1
    • guldurme ıstersen uc yılmıs ıkı ay sonraa gorurusruzz...

• demirören bjk başarılı değildiki tff olsun hemen etmeli bence

0|2
    0|0
  • siz yandaslıkdan degil feneri düsürecek federasyon istiyosunuzz ama kimsee o okkanın altına giremezz

0|0
    0|1
  • Adamdaki tip bana güvenmeyin diye bağırıyor. İstifa etsinler.

0|1
    0|0
  • Bu ülkeden bir cacık olmaz artık.

0|1
    0|0
  • TFF is-ti-fa ...yandaş adamları ıstemıoruz...

0|1
    0|0
  • "kocakafa istifa"

0|1
    0|1
  • istifa istifa nreye kadar her gelene istifa diyoruzzz bence bi son olmalı artık

0|0
    0|1
  • Yönetim değişmeli

0|0
    0|0
Yükleniyor...