Bir kıza göre fazla mı bu program?

Arkadaşlar ben gün aşırı bir şekilde evimde spor yapıyorum. evimde allah nazarlardan korusun bütün aletlerim var
koşu bisikleti şınav barı pilates topu etc.. Bu aletlerle yukarıda belirttiğim üzere gün aşırı olarak 15 dk bisiklet , set set olarak 100 şınav ve yine aynı şekilde 130 mekik , 15 barfiks ve çeşitli esneme hareketleri yapıyorum. ağırlığın yanına bile yaklaşmıyorum. Ama erkek kardeşim falan böyle devam edersen iğrenç bir şekilde kas bağlarsın diyor. Sizce biraz azaltmalı mıyım? Yoksa vucut ağırlığı kas yapmaktan ziyade sıkılaştırır mı?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Endişen olmasın asla. Kas şınavla olacak bir şey değil hele ki belli bir ağırlığın altında binlerce kez çalışırsan. Vücut o endeksi sana sağlayacaktır hem sıkılaşacak hemde kas yapacaksın. 130 mekik çok değil 100 şınav da çok değil. Hele ki 15 barfiks hiç çok değil. Abartı olan fena şekilde kas bağlama yalanı. Sadece şunu söyleyebilirim kas konusunda. Omuzların güzel bir şekle girer karnın düz olur. Karnında baklava çıkabilir buna aldırış etme o senin doğal kasın olacak. Ki çok hoş duruyor benim gözümde artık gerisi sana kalmış. Spor yapmak her zaman iyidir.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• götünden uydurmuş :) gayet güzel bir spor hiç moralini bozma devam et. kilon varsa hafif kardiyo çalışmasını artır.

2|0
    0|0
  • Bu saydığının belkide ya aynısını ya da biraz daha fazlasını batı ülkelerde düzenli olarak yapıyorlar sadece fit kalmak için. Aşırı değil ama bunun ile birlikte beslenmene de dikkat ederse fit ve alımlı bir vücudun olur

2|0
    0|0
  • ğööööp tuhh allah nazardan sakınsın kardeşin haklı:)

1|0
    1|0
  • ben 20 mekiği zor çekiyom karnım ağrıyo sen napıyon :D mahallenin erkekleriyle kavgayamı gitcen bırak :D

1|0
    1|0
  • Normal eger adaptasyon programı değilse kas hacmini büyütmek istemiyorsan kg ağır girme set sayıların düşür bunları yapmadan once cardio gir eger ağırlıkgı fazla girip set sayısını yükselirsen kas kutleni genişletirsin vücut ölçülerini bilsem sana güzel bir program yazardım.

0|0
    0|0
  • Çok fazla kesinlikle

0|0
    0|0
  • Baklavalar fıstıklı olsun :)

0|0
    0|0
  • 130 mekik mi!! naptın sen ya baklava mı yapıcan :D

0|0
    0|0
  • azme bak helal olsun

0|0
    0|0
  • Bence biraz abartmışsın durumu

0|0
    0|0
  • sıkı olursun süper olursun kaslı olmazsın merak etme Ağırlık kaldırmadan kas yapmak zor zaten

0|0
    0|0
  • Mevzu olunca seni çağıra bilirmiyiz :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• aşırı kasların olmaz abartmamak lazım
    ama şınav ve mekik sayını biraz azaltabilirsin

0|0
    0|0
  • Kardeşin haklı bence...

1|0