Sorum spor yapanlara acil yardim istiyorum?

Merhaba arkadaslar. Bildiginiz uzere yazdayiz. Herkes biryerlere tatile gidip okulun ve sinavlarin yorgunlugunu uzerinden atiyor. Ama ben bu yaz hic biyere gidemiyorum ve pek de arkadasim yok o yuzden her gun evdeyim. Bu durumun beni depresyona soktugunu dusunuyorum. Ve bu durumdan kurtulmak icin spora ve maneviyata baslamak istiyorum. Sorum su spor yaprsam gercekten etki edermi ve spor yapanlarin bana tavsiyeleri neler ve evde ne tur sporlar yaprsam daha fazla etki eder.
cevap verenlere sonsuz tesekkur ediyorum

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• evden çok bir yerlere yazılman daha iyi olabilir o kadar maddi bütçem yok diyorsan belediyelerin yerleri var çok uygun fiyatlara oralara yazılıp kendin yapabilirsin evde şimdi aletlerin hepsini edinemezsin

1|0
    0|0
    • Maddi durumum iyi . Sadece etki eder mi diye soruyorum

• Tesekkur ederim cevap verdigin icin

• sorn değil

Erkekler Ne Diyor 1

• Gel beraber denize gidelim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kesinlikle bir fitness salonuna git evde yapacağın programlı olmayacaktır. ayrıca orada kuracağın arkadaşlıklar da seni depresyondan kurtaracaktır emin ol. ayrıca ya oradan bir arkadaş edin ya da arkadaşınla birlikte gir x2 daha eğlenceli oluyor :) daha ilk haftadan vücudundaki değişimleri göreceksin emin ol :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...