Kızlarda Kalça squat problemi (sorum kızlara)?

Burada çogu kız gördüm ve her kızın kalçalarıyla problemi var herkez squat yapmaktan bahsediyor ama bir türlü sonuca ulaştım diyenlerle karşılaşmadım ya da ben görmedim ben bir spor salonunda antrenör olarak çalışıyorum çogu ögrencim var hepside 1 ayda kalçarını topluyor ama nedense burada herkez yaptığını söylüyor ama olmadığınıda nasıl olmuyor anlam veremiyorum :) kızlar gerçekten çalışyormusunuz? yoksa sizin sporunuzda başlamadan bitenlerden mi?

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• ben 1 aydır yapıyorum gayet de güzel popom.

0|0
    0|0
    • Bunu bu sitede ilk söyleyen sanırım sensin :)

• sana ben nerden bulaştım :) bizimde amacımız o ya zaten karbonhidrat alıp yağ olarak sonra o yağları kas'a dönüştürmek :) başka bir sorun var mı

• yok sağol :))

Kızlar Ne Diyor 6

• Ya kalcalarimin sekli cok guzel de biraz daha kucuk olmalarini istiyorum ne yapsamm yani kalca kucultmek icin yoksa diklikte sikinti yok sekil de guzel amma biraz kuculebilirler hangi egzersizleri yapsam?

0|0
    0|1
  • ben fitnessa gidiyorum squat evde yapıyorum sadece gayet de toparladı vücudum :) tüm kızları ve erkekleri spora davet ediyorum özellikle güzel vücutluları hahahaha :D:D

0|1
    0|0
  • BEN VARIM.
    Ciddi anlamda fark yaratıyor.
    Masturbasyon bile daha zevkli olmaya başladı.

0|0
    0|0
  • ben spor yaptığım zamanlarda sıkılaşıyor haftada 1 gün bile yapsam etkisini anlıyorum ama kasları normalden fazla çalıştırınca büyüyor kalça da öyle bence. sence?

0|0
    0|0
    • Büyüme konusunda bence kesinlikle öyle değil ya sen yanlış çalışıyorsun ya da sana öyle geliyor şahsen ben belimi ve kalçamı sıkılaştırmak için değil küçültmek için squat yapıyorum :)

• Yaptığın agırlık önemli ve kalça - kol, gögüs kaslarından çok farklıdır mesela gögüs çalışırken ne kadar agır kaldırsan o kadar büyüme gösterir ama squatta ise ne kadar agırlık kaldırırsan o kadar sıkılaşır ve sonra küçülme başlar çok tekrar az kilo kaldırırsan sadece sıkılaşır

• evet söylemek istediğimde bu.:)

• Basenleri inceltiyosa az biraz işime yarar dndbdh :D

0|0
    0|0
  • antrenörsen bana bir özelden ulaşır mısın soru soracağım :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...