19 yaşındayım. Boyum uzar mı? Uzarsa ne yapmalıyım?

19 yaşındayım. Boyum uzar mı? 19 yaşındayım. Boyum uzar mı? Uzarsa ne yapmalıyım?19 yaşındayım. Boyum uzar mı? Uzarsa ne yapmalıyım?

0|0
6|28

En İyi Erkek Görüşü

• Uzar niye uzamasın. Çok fazla çalışman lazım. Düzen lazım bunu yapabilirsen en azından 1 2 cmyi görürsün. Belki de daha fazla. Önerim olacak sana. Air alert programını uygula. Basketbol zıplama antrenmanı bacakları uzatır. Bel içinde kendini yukarı doğru çekmen lazım. Ayrıca koşman ve bol bol voleybol, yüzme ve basketbol oynaman lazım. Bunları yapabilirsen muhteşem sonuç alırsın inan bana

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Uzar ise bu yaştan sonra bence intihar et.

0|0
    0|0
  • 19 yaşındaysan artık uzamaz. en azından sen farketmezsin. ama kemikler 21 yaşına kadar açıktır ( genelde). Eğer çok kısaysan, bu senin psikolojini etkilyorsa doktora git hormon tedavisine başla. Zaten onlar sana soruyor "Boyunun ne olmasını istiyorsun?". İstediğin boya eriş mutlu ol :)

0|0
    0|0
  • ben 21 yaşıma kadar uzadım 16 yaşından 21 yaşına kadar rahat 10 - 15 cm uzamışımdır büyüme çekirdeğiyle alakalı şu an 1.96yım

0|0
    0|0
  • sanmam

0|0
    0|0
  • Kızlar 16 dan sonra uzamaz.

0|0
    0|0
  • 20 yasına kadar uzar

0|0
    0|0
  • 14,15 yaşından sonra kızların boyu uzamıyor diye bilyorum ama parmak ucu zıplarsan günlük 15 dk bacakların uzayabilir

0|0
    0|0
  • adını görünce dayanamadım paylaşayım dedim www.youtube.com/watch?v=nd-sTptNhAo&feature=kp

0|0
    0|0
  • Bayanların boyu 21-22 yaşına kadar uzamaktadır. Spor yaparsan ve basketbol, voleybol oynarsan etkisini görebilirsin.

0|0
    0|0
  • Bundan sonra biraz zor. Bundan sonra biraz zor. Bundan sonra biraz zor. Bundan sonra biraz zor.

0|0
    0|0
  • Baskın genlerini kimden aldıysan aşağı yukarı onun kadar boyda olursun.

0|0
    0|0
    • Babamdan aldım ya. oda ailenin en kısası. annem ailesine göre uzun. babam 1 72

• Kızlar genelde o boylarda olur tabi nolur bilemem düzenli beslenip spor yap belki boyda artış olabilir.

• Senın vitaminler saça gidio kanka uzamaz

0|1
    0|0
  • Uzaraa hemen polise git :(

0|0
    0|0
  • uzar

0|0
    0|0
  • Boyun çok uzarsa basketbol oynarsın. Basketbolcu olabilirsin... Bir tavsiye...

0|0
    0|0
  • uzamaz

0|0
    0|0
  • nasil yani ne yapmaliyi.. uzamak istemiyor musun? uzasa uzasa 2-3 cm uzar.. bence..:)

0|0
    0|0
  • malesef uzamaz :D 1.64 kaldın haha

0|0
    0|0
  • yüzersen uzar süt ve süt ürünleri de tüket

0|0
    0|0
  • Kesinlikle uzar basketbol oyna hopla zipla iste:-)

0|0
    0|0
  • 22 Yaşına Kadar Uzar...

0|0
    0|0
  • uzamaz bence

0|0
    0|0
  • tatlısın ama kilo versen daha çabuk uzar

0|0
    0|0
  • Uzarsa kısalt birazda boydan daralttir. Paça 19 olsun.

0|0
    0|0
  • boyun kaç uzarsa ne yapıcan ki

0|0
    0|0
  • uzamaz eğrilik varsa en fazla sporla düzeltirsin

0|0
    0|0
  • Bayanlarda boy uzaması 22 yaşa kadar, erkeklerde 25 yaşa kadar diye biliyorum. Ancak, kız ve erkekler de, belli bir yaştan sonra, boy uzaması çok yavaşlıyor ve belki yılda, bir kaç milimetreye kadar düşüyor. Tabii, bazı şeyler kişiye göre değişebilir ama, çoğunlukla böyle.

0|0
    0|0
    • bu kemiklerin yapısına bağlı. Şey gibi düşün çok oturduğun zaman kilo almaya başlarsın hareketsizlikten bu da onun gibi. 3 ay kemikler alışırsa hızlı hızlı boy uzamasının arttığı görülür zaten. Her şey kişiye bağlı isteyen yapar :P

• Birazda genetikle ilgili, ancak tedavi ile, azda olsa fayda olabilir.

Kızlar Ne Diyor 6

• 18 yasındaym 1,62 boyum wardı 1,67 oldum barfiks cek bir yerlerden asıl süt ürünlerıne onem wer dedigim sporları yapıp yagsız et suyu ıc yuzde yuz faydasını gorursun kemıklerını acıcak hareketler yap uyanırken vücudun sıcakken uzunca gerilmeyi dene kemıklerını ac

0|0
    0|0
    • Çok sag ol. Barfiks başka =?

• yagmur mj at bısey sorucam ozelden

• Hayır uzamaz panpiş

0|0
    0|0
  • Uzamaz. Aynısını bana 13 yaşındaki kardeşim söylüyor. Boyu 1.60 Çok kısaymış da bilmem ne halbuki daha regl falan da olmadı o uzar ama sen uzamazsın :)))

0|0
    0|0
  • devede de boy var boşver napıcan uzayıp :) hem 19dan snra uzamazsın ;)

0|0
    0|0
  • Pek sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • En fazla 2-3 cm

0|0
    0|0
Yükleniyor...