2.5 aylık fitness yapıyorum bu kas kütlesi normal mi?

2.5 aydfır fitnessa gidiyorum disiplinsiz bir yaşamım var, geçe yatmak bilmem sabah kalkmak bilmem, kahvaltı yapmayı sevmem, yemek yemek bana zor gelir, ortadirek hatta fakir sayılırız çok az proteinle besleniyorum sizce bu vcuttaki kas oranı 2.5 aylık çalışma için normal mi, ektomorfum 1.90a 68-70 kiloyum, bir sorum daha var ben disipline girmek ve formumu kas kütlemi korumak için yüzme sporu ya da basketbola katılmak istiyorum yüzme için kaç para alırlar

http://www.hizliresimyukle.com/image/97L
www.directupload.net/file/d/3672/qfp4rlf3_jpg.htm

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• ÇOKÇOKÇOK zayıfsın yağ oranı yok durumun el vermiyosa daya kendini ekmeğe bodye geç kalıp olsun

0|0
    0|0
    • ya işte kilo almak için yazıldım fitness dediğime bakma ama eldeki bu

• ben güçlenmek istiyorum karbonhidratla güçlenebilirmiyim daha şişman olup aynı ağırlıkları kaldırdıktan sonra ne anladım bodyden

• Güclenirsin

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 6

• hocam ben çok dikkate değer birşey göremedim ama hatta aşırı zayıfsın vg yaptığına inanmazlar. ayrıca benim bildiğim senin şu an yüzme basketbol gibi sporlar yapman saçma olur çünkü özellikle yüzme kardiyo olarak uygulanabiliyor yani yağ yakmak için. onun yerine senin bol bol protein ve ağırlık çalışmalısın.

0|1
    0|0
  • Yüzme için nereye kaydolduğuna göre para alırlar :) yalnız 1.90 boy için 68 kilo çok az bu şekilde kas oluşturamazsın.

0|0
    0|0
  • gece gece yapma be :D git ekmek ye :D

1|1
    0|1
  • kusura bakma ben kası göremedim nerde kas?

1|0
    0|0
  • Evet fittnese devam et.. :)

0|0
    0|0
  • sanırım iki fotoğraf arasındaki farktan bahsediyorsun. 2.5 aylık bir süreç henüz yolun başıdır. ancak gözle görülür bir fark var ortada. başarılı gidiyorsun;) yağ problemin kalmamış, dengelemişsin, bravo! bir 2.5 ay daha yoğun tempo sürdürürsen çok daha iyi sonuç alacağın açık. sıkılmak yok ahbap! böyle devam et.. bu arada yüzme ve basketbol için çok çok çok erken! kick box tercih edebilirsin. sevgiler.

0|0
    0|0
    • yanlış anladın vücudumu 2 farklı açıyla çektim kasları daha net görebilesiniz diye ama ondan önce daha az kas vardı göğsüm düzdü

• ilk resimde fazla kasmıssın, şişirmşsin. bu yüzden yanıldım... o halde 2.5 aydan biraz fazlasına ihtiyacın var gibi? takviye alabilirsin. karbonhidrat ve aminoasit. kolay gelsin.

• sporcu bir tanıdık takviye almamam için beni uyarmıştı, nasıl besleniceğimi söylemişti ama dediği gibide beslenemedim

Yükleniyor...