Prandelli iyi bir hoca mı? Galatasaray'ı şampiyon yapar mı sizce?

Prandelli Galatasaray ı Şampiyon Yaparmı nasıl bir hoca iyimi?

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Sanki Türkiyede Şampiyonluk yarışında olan takımların başında Mourinho, Lucescu, Simeone gibi hocalar varda gelip burada Prandellinin kalitesini tartışıyoruz Prandelli şu an Ligin en iyi Teknik Direktörüdür ve Galatasaray bu sene 4. Yıldızı takacaktır

0|0
    0|1
    • Hahah Ziya doğan gelse onada aynısı söyleyeceğinden hiç şüphem yok pazardan aldım Mustafa Denizli eve geldim Pirelli

• Bizim öyle Ziya Doğan gibi Ersun Yanal gibi vasat hocalarla işimiz olmaz ayrıca Mustafa Denizli isminide nerenden uydurdun merak ediyorum

Erkekler Ne Diyor 16

• Bu adamin manciniden fazlasi yok
    Yapacakları ortada

0|0
    0|0
  • Gs bundan sonra dususe gecer bı 10 sene sampıyon olamaz yazın bunu bı kenera Fatih terım olmadan orta sınıf takım yalvarırlar yarın Fatıh hoca gel kurtar bızı diye bu lafımı unutma Not:bu arada takım tutmuyorum. yok besıktaslısın yok fenerlısın yazmayın

0|0
    0|0
  • bir italyan gelcekse neden manciniyi gönderdin diye sorarlar adam bence mancini prandelli den daha iyidir

0|1
    0|0
  • manciniden daha iyi değil gitti takımların birçoğundan kovularak ayrıldı birçoğunuda küme düşürdü. bu sezonda çok rahat şampiyon olacağız gibi gözüküyor. galatasaray ilk dörde girebilirse şükretsin

0|0
    0|0
  • Cok erken konusuyorsunuz. Adamin en azindan kadro istikrari var. Bekleyip gorecegiz ben ortadayim sahsen ama iyi olacak inaniyorum.

0|0
    0|0
  • kendisine güvenim ve inancım tamdır. PRANDELLİ reisin askerleriyiz artık

0|0
    0|1
  • Bir FATİH TERİM Değil...

0|1
    0|0
  • Ben tekerlek markası sandım pirelli gibi :)

0|0
    0|0
  • bunu zaman gösterecek

0|0
    0|0
  • yapar yapar

0|0
    0|0
  • 4. yıldız gelecek zaten o gelmese bile :):)

0|0
    0|0
  • 4. yıldız ilk fenerbahcede olacak gençler telaşlanmayın :)

0|0
    0|0
  • Güzel değil.

0|0
    0|0
  • Yılmaz Vural gelirse 4. yıldızı takarız başkan:)

0|0
    0|1
  • basarılı olacak

0|0
    0|0
  • Gs ilk üçe zor girer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Lucescu geliyordu noldu ya.

0|0
    0|0