Karşı cinste dış görünüşe önem vermiyormuş gibi davrananlar size de yapmacık gelmiyor mu?

kimisi kadının zekalı olmasını önemsiyormus kimi kadın erkeğin huyunun konuşmasının bilmem nasıl olmasını istiyormuş bla bla... bırakın bu ayakları hangınız guzel bı bayanın IQ sunu merak ettiniz? hangıniz yakısıklı ve gösterişli bir erkeğin konuşması veya hareketlerıne dıkkat ettınız?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Yalan cunku dıs görunuse herkes önem verır ama dıs görunus hersey demek dııldır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• yoo ben gerçekten dikkat ederim tabi ilk bakışta yakışıklılık dikkat çeker ama sonra hareket konuşmaları iyi değilse benim için biter peki siz hanginiz aptal bir sarışınla evlendiniz ?

0|0
    0|0
    • evlenmek zorunda oldugumu kım soyledı tabı kı o asamada baska krıterler devreye gırer

• Ne yakisiklilar gördüm karakterleri bes para etmez, ama herkeste ayni degildir, eli yüzü düzgün olupta çok iyi olabilenlerde var, çok yakisikli ama hiç anlasamiyorsakta onunla ömür geçmezki, elbet bir kopukluk vericektir, dis görünüs önemlidir ama bir yerden sonra iç güzellik devreye giriyor.

0|0
    0|0
  • kendi adıma dış gorunuz onemsiz demiyorum ama tutupta playboy olsun demiyorum. Aldigim karar 5 ise 2 si dis gorunuzten 3 u kisliginden anlatabildim mi?

0|0
    0|0
  • herkesi aynı kefeye koyma bilmiyorum farkında mısın dışarıda çoğu manken gibi kızların yanında o kızdan daha kötüleri var çirkin demem ama onu hak edecek yalan mı ?

0|0
    0|0
  • Sen dikkat etmiyor olabilirsin o da senin şekilciğin.Herkesi aynı kefeye koyamazsın.

1|0
    0|1
  • geliyor tabi ben şahsen ilk etapda dış görünüşe önem veriyorum

0|0
    0|1
  • Gelmiyor, çünkü bende etmiyorum. Playboy edalarında dolaşan bir erkek zaten istemem yanımda yeterince kıskanç bi tipim. Adam olsun yeter. Başka bişey istemem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Dış görünüşe önem vermiyorum diyene pek inanamıyorum belli bir olgunluk ister bu olgunlugu çogu kişi yakalayamaz. Diger durumlar için cüzdana bakmak lazım.

0|0
    0|0
  • tanımadığım kadının güzelliğine bakarım arkadaş..kime ne derse desin

0|0
    0|0
  • Bütün kişiler bana yapmacık geliyor kızların hepsi dış görünüşe çnem verir bi gün saçımı dikmiştim parfüm falan sportif giysiler vardı üstümde anlıyacağın her gün gördüğüm kız bana gülümseyerek baktı bu kez bi gnüde saçımı 2 ye vurdurmuştum yine o kızla karşı karşıya geldiğimde kızın yüüznde o eski gülümseme yoktu hiç birine inanmaaa ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...