Galatasaray Prandelli ile anlaştı peki siz ne düşünüyorsunuz?

Sizce prandelli başarılı olur mu?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 8

• Piyasada alınabilecek çok fazla yok Teknik Direktör yok Lucescu yu istiyorduk anlaştıkta ama kulübü bırakmadı Heycnkes emeklilik kararından geri adım atmadı bu yüzden çok fazla seçim şansımız yok doğru bir seçim yaptık

0|1
    0|0
    • Alman veya Hollanda ekolü bekliyordum ben şaşırdım doğrusu

• Mancini'ye benzemez inş yoksa sonuda aynı olur

• baros abi nerelerdesin çok boş bıraktın burayı

• manciniden daha iyi bir hoca değil gitti takımların birçoğunu küme düşürdü ya da son anda ligde tuttu. birçok takımdan da kovularak ayrıldı. fenerbahçe bu sezonda açık ara şampiyon olur bu sefer Nisan ayını bile bulmaz

1|1
    0|0
  • Çok iyi çok ta güzel oldu tamam mı. Olaya Mancini gitti yine bir italyan geldi diye bakanlar kör cahildir. Mancini ile Prandelli reis arasındaki farkı görmekten aciz insanlardır.

Prandelli pas futboluna dayalı ortasahayı benimseyen, küçük takımlarla (takım çapında) önemli başarılar yaşamış,10 sene juventusta oynayarak büyük takım havası solumuş bilinçli bir teknik direktördür.

Prandelli ile şampiyonluğa gideceğimizi düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • mancınıden daha yararlı olabılır fıorentınada onceden oynattıgı takım ıle bıızm takım cok benzıyo selcugu yerlı pırlo yapar bence ve selcukta daha yararlı olur ama bence mustafa denızlı gelse cok daha ıyı bı kere adam kac yıldır takımı bılıyo kımın ne oludugunu fılan

0|0
    0|0
    • Lucescu olsa çok iyi olurdu neyse hayırlısı ;)

• aynen ya ama alman ve hollanda ekolu dıyo adam gıdıyo ıtalyan alıyo ben bunu sevmıoyorum abi adam gibi ne istiyosan söyleki simdi suprız gelmesın :D su ersun malına bı kım oldugumuzu gostersek ersun kadar ballı bı hoca gormedım :D

• Bir Fenerbahçeli olarak söylüyorum asla Mancini gibi olmayacak. Bu adamı yıllardır takip ederim İtalyaya olan ilgimden. Çok hırslı ve istekli olacaktır

0|0
    0|0
  • Hikmet karaman ya da yılmaz vural bile daha iyi seçim olurdu biz 20. Şampiyonluk diyoruz yönetim ne diyor :( prandelli ismine en çok fenev liler sevinmiştir

0|0
    0|0
  • Ersun Yanal iyi tanıyor Prandelli yi hacı ;))

0|0
    0|0
  • İnşallah 1 senede kaçmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...