Çok seviyordum onu ayrılmamız imkansız gibiydi ama bitti. Çıkış yolu bulamıyorum ne yapacağım ben?

çok seviyordum onu ayrılmamız imkansız gibiydi ama bitti hiç bir neden yokken seviyorum ama bitmek zorunda dedi ve çıktı gitti üstünden 1 sene geçti görücü usulü ile evlenme kararı verdim nişanım oldu düğün günü eşim kuzeninin askerden geleceğini söyledi ve düğün günü geldiğinde evden gelin almaya geldiklerinde o da vardı eşimin yanındaydı sadiciydi yıkıldım bi an kuzeni oymuş o an ölmek istedim kalbim durdu sanki oda beni görünce yıkıldı orda ikimizinde beti benz attı resmen salona gittik gelin odasında yanımızdaydı yüzne bakamadım resimler çekinirken buruk bir acıyla yanımda durdu düğün bitti eve bırakan da o oldu hiç birşey yapamadık ikimizde 10 gün sonra eşim yemeğe çağırdı ikimizde yabancı gibi duruyorduk ama ikimizde hala bir birimizi seviyoruz evime geliyor gidiyor gözümün içine bakmak istiyor ama ben bakamıyorum evleneli 2 ay olucak eşim çok iyi sevgim var ona karşı içimde ama onu aldattığımı düşünüyorum dayanamıyorum yaşamak istemiyorum bugün akşam gene gelicekmiş bize ben ne yapıcam nasıl dayanacağım bana eşim wc ye gittiğinde neden dedi neden kuzenim dedi bilmiyordum dedim yemin ederm bilmiyordumda sen neden bıraktın sorgusuz dedim askere gidecektim dedi bekle deseydin bekliycektim sen gittin beni bıraktın unutamadım hiç haber alamadım senden onun için razı oldum sevdimde dedim bırak ve bana gel kaçalım dedi asla bunu asla yapamam eşime bunu yapamam seviyorum onu o bunu hak etmiyor dedim ondan sorna hhergün gelmeye başlıyor haftada 3 gün geliyor ben ne yapsam bilemiyorum yaşamak istemiyorum eşime ihanet etmedim etmemde ama ne yapıcamıda bilemiyorumm...:(((

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bak durum duygusal yönünden bakarsan evet ağır bir durumdasın. Ama mantıklı düşünürsen çok basit yöntemlerle bu işin üstesinden gelebilirsin. Herşey sana bağlı. o çucuğu aklından tamamen çıkar ne maksatla olursa olsun onunla yeni bir ilişkiye giremezsin. Sen evlendin ve seni seven bir kocan var artık. Eğer ufacık bir yanlış yaparsan bunu da kocan farkederse bi bakış bile olabilir herşeyi mahfedersin. o çocuğun eline koz vermiş olursun ister istemez. Sen sen ol arandaki mesafeyi 1 ise 10 çıkar 100 e çıkar. Hatta öyle tavırlar yapki senden tamamen ümidini kessin. Çocuğun sürkli seni ziyarete gelmesi rahatsız etmesi EMİN ol SENDEN kaynaklanıyor. o senden taviz alıyor. Gerekirse kocan sen ve o olduğu bir ortamda onunla sudan sebepten kavga et. Sonra bu olayı büyüt ve kocana gerçekten onu görmek istemediini ondan hoşlanmadığını evine gelmesini istemediğini açıkça belli et. En azından senin eline bir koz geçmiş olacak. O kendini şu anda hiçbir şekilde kendisini savunamaz (anlattıklarına göre). Dediğimi aynen yap demiyorum öyle aklımdan geçti farklı versiyonlarını yada daha detaylı olarak düşün artısını eksisini ona göre uygula ama ne yap ne et ona koz verme. yoksa başın yanar. eğer yine akafana takılan bişe olursa bana mesaj atabilirsin yardımcı olmaya çalışırım elimden geldiğince.

0|0
    0|0
    • ben onu ıcımden attım gercekten ben evlenme kararı verdıgımde o bıtmıstı benım ıcın yoksa evlenemzdım zaten esımıde cook sevıyorum zaten kı ben o eve geldıgınde hıc muhattap olmuyorum bı yemekte bır duruyorum sonra mutfaga felan gıdıyorum genelde hızmet edıyorum tavız verecek bırsey asla yapmadım yuzune bıle bakmıyorum esımde farkında ama o ondan pek hoslanmadıgımı sanıyor onu tanıdıkca sende seversın felan dıyor bazen bende sevemem ben senı sevıyorum felan dıye konuyu kapatıyorum

• ya bebek diyorsunda pat diye çıkaramazsın ya bebeği. Sana dediğim eğer o çocuk öterse senin hakkında yada bişe olurdea tehdit ederse diye yada olurda ima etmeye kalkarsa senin eşinin kafasında bu olaylardan biri olmadan önce bi yeşil kartın olsun.

• evet bugun yapıcam dedıgını kesın olarak emın ol hamıle kalsam zaten anlar o dıyede dusunuyorum ıns olur bebekte

Erkekler Ne Diyor 5

• ne istiyorsun tam olarak ?

0|0
    0|0
    • ben bırsey ıstemıyorum esımle mutluyum gercekten benı cok sevıyor deger verıyor kı bende sevıyorum onu uzmk stemıyorum ama o durmuyor sureklı evıme gelıyor esıme soyleyecek dıye korkuyorum...onunla hıc bırsey yasamadım cınsel boyutta hıc bırsey yasamadım ama sevdım cok sevdım ılk sevgılımdı sonuncuda esım

• hiç bişwey yapamaz

• gözu donmus gıbı esım bı an odadan cıksın sureklı bırseyler soyluyor onun tenıne dokunmasını sındıremıyorum felan dıyor canımı yakıyor esıme bunu anlatsam tepkısını bılemıyorum ne olur ne yapıcam bılmıyorum ınan yasama sevıncımıkaybettım

• eşine arkadaşlarını zrıt pırt çağırma canım birazda yanlız kalalım falan de arayı biraz soğut tel. ederse asla açma... başka alternatifin yok eşine ihanet etme

bir başladığında çorap söküğü gibi gelir...

1|0
    0|0
    • asla ıhanet etmem esıme bunu yapmam kendımden emınım esımın kuzenı bu cagırmasakta cıkıp gelıyor kendı zaten esıme nasıl dıyecegımkı bunu bılmıyorum yanlıs anlamasından korkuyorum

• senin yapacağın tek birşey var o kişiye olabildiğince uzak durmak ha bide cocuk yapın... yasamak istemiyorum falan lafınıda duymayayım lutfen...

• eşimde ıstıyor bebek korunmuyoruz onun ıcınde bu durumuda esıme anlatmam gerek galıba bana karsı guven kaybı yasarmı sızce ben asla yakın olmadım ona bunu bılıyor esım de

• büyük ihtimal tufa atmışlar.Arladaşlarının şehirdışına gitti demesi.Eşiinn wc ye gitmesi kaçalım demesi seven adam bırakmazdı dikkat et tuzak var bu işte.Kuzeni sana aşık oldu diye senden vazgeçmiş olabilir şimdide deniyolar seni bence

0|0
    0|0
    • esım bunu yapacak karakterde bırısı degıl kı ben onunlayken ailesınden kısme gormemıstıde tanımıyorduda benı esım benı sımdıkı calıstıgım yerde gormus ılk

• bayağı bi dertlisin herhalde:S

0|0
    0|0
    • ne yapıcamı bılmıyorm yasamak ıstemıyorum esımle gercekten mutluyum ama o durmuyor rahat bırakmıyor benı

• Eşine söyle, bir daha o kuzenin gelmesin buraya de. sorarsa da, daha önce onla biraz konuşmuşlugumuz var de. ama bitti gitti, bıraktı o beni de. ben seni seviyorum, senden de vazgeçemem de. öylece bitir. eşin anlayışlı biriyse, anlayacaktır seni. sakın onla kaçıp da, mutsuzluk yapma.

0|0
    0|0
    • asla kacmam zaten esım bana karsı cok nazık anlayıslı canımı yakmak asla ıstemez kırmaz benı 5 ay nısanlı kaldık o 5 a boyunca bır bebek gıbıılgılendı sevdırdı kendısını halada oyle esımden asla vaz gecmem bı sekılde acıklayacagım bunu ona

Kızlar Ne Diyor 5

• seviyo olabilirsn ama inan sen ona kaçarsan daha mutsuz olcan mantıklı hareket et bnce görücü usulü bile olsa kocan artık o ve bu çocuk bırakıp gitmiş bi daha bırakıp gtmiyceni biliyomusn kmse askere gidiyorum die kmseden ayrılmaz aklını kullan aldanma o sözlere.. eşine söyle anlayışlı biriyse

0|0
    0|0
    • asla kacmayı dusunmuyorum zaten yapamam bunu esıme esım cok ıyı bırı cok sevıyor benıde zaten önceden gorup begenmıs o benı ona onmek kacmak umut vermek asla aklımdan gecmedı ama o sureklı gelıyor bu rahatsız edıyor benı esıme soylemek ıstıyorum ama benden sogursa dıyede korkuyorum

• açıklamazsan tehdit boyutuna getrmeye başlar senn eşinden korktuğunu düşünür istediği herşeyi yaptırır açıkla bnce

• bunu yapmam asla boyun egmem bunu bılıyor ama hanı derler ya sınek kucuk ama mıgde bulandırır dıye ılerde esım duyarsa baska boyuta ceker dıye korkuyorum sadece

• sürekli sıkıntı dert içinde olacağına eşine bir kere söylersin 1 defa üzülürsün. yapman gereken o kişinin eski sevgilin olduğunu ve evde onu görmek istemediğini eşine söylemendir. bunda korkulacak çekinecek bir durum yok. ama görüyorum ki seninde aklın hala onda

0|0
    0|0
    • hayır aklım onda degıl ben evlendıgım de onun bıtırmıstım ama kadar zaman sonra dugunumde karsıma cıkınca şok oldum sarsıldım bırde esımın kuzenı oldugunu duyunca ama aklım onda degıl yemın ederım

• ıns cok tesekkurederım

• rica ederim

• Istersen eger özeldende yardimci olabilirim. Madem kalbinin icinde sevgikinin ismi kazilmis , nicin baska sahislarla evlenirsin? Evlilik sartmi yani? Anlamadim gitti dogrusu. Simdi kalbimdeki platonik Askim var diyelim ; hemen veyahut Evlenmek sartmi. Esine yazik, günah dilmi hele sevgiline? Ne yapmissin sen?

0|0
    0|0
    • ya bız ayrıldıktan 1 sene sonra felan esımle evlenme kararı aldım o sebebsız yere terk ettı benı hıc bırsey acıklamadı sevıyorum senı ama bıtmelı dedı ve gıttı 1 sene bekledım ne arama ne sorma oldu esımde cokıyı bırı gercekten sevıyorum onu sevmıstım ama şu an o kadar buyuk bı ask sevgı yok esım var artık baskası olması mumkun degıl zaten ben bıllerek hıc bırsey yapmadım eger bılseydım esımle kuzen olduklarını asla evlenmezdım

• esımdenmı ayrılıyım bunu yapmam asla

• halen seni sevdigini de nerden çıkardın ?

Askere gidicekmiş miş bilmem neymiş miş , geç bunları.

Tavrını koy . Gelmesin gitmesin evinize.

Evlilik yahu bu film değil oyun hiç değil.

0|0
    0|0
    • bende ıstemıyorum evıme gelmesını ama esıme dıyemıyorum bunu benı yanlıs anlamasından korkuyorum...ben ona askere gıdeceksen soyleseydın bekle deseydın beklerdım dedım oda donemem dıye korktum o yuzden ayrıldım dedı doguda yapmıs askerlıgını asker yerını ogrenınce ayrılmıs benden

• sorun ne biliyorsun mu ? ona batıyor. Sevse de sevmese de sen onun yakınının eşisin. Sırf bu batıyor ona. Yoksa sevgi falan palavra.

Def et onu güzelim , tehlike arz ediyor.

• evet tehlıke arz edıyor gercekten ona dedım gelme gıt senı gormek ıstemıyorum dedım ama o ınatla gelıyor esıme onu gelmesını ıstemedıgımı soylemek ıstıyorum ama yanlıs anlarsa dıye cok korkuyorum

• cok yanlis yapmissin coook

0|0
    0|0
    • ben yanlıs yapmadım esımın kuzenı oldugunu bılmıyordum ben dugun gunu ögrendım yemın ederım esımı sevıyorum ben

• sevdıgım esımın yanında durucam bu degımıyecek ıns

• sansin acik olsun

Yükleniyor...