Herbalife kullanan var mı?

Ben zayıflamak için denemek istiyırum ama etkisini gören var mı kullanıp merak ettim.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• herkeste işe yaramaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 10 yıldır kullanıyorum.. benim iş tempoma ancak bu ürün cozum oldu.. eşim buyuk oglum da kullaniyor.. 2 aylik bebegimiz de anne karnindan basladi kullanmaya.. ben referansa bakarim.. gittigim avrupa ulkelerinde herbalife ceket ilikleten cinsten.. bir tek turkler hersey hakkinda fikrimiz var.. bende kullanmadan once ayni sekilde ön yargili davrandim.. ben son derece memnunum, daha iyisini bulsam bunu birakir onu kullanirim.. kurumsal sirketler grubumuzun bir kolu da dogru beslenme ofisleri oldu ve herbalife ile calisiyoruz.. ofislerde verilen hizmetlerde 400 aile doyuyor.. ben sonuca bakarim.. birileri denemis ve basaramamistir.. her zaman her sektorde beceriksizler ve dolandiricilar cikacaktir.. herbalife ile calismak kolay degil, zor bir firma ama yasal olarak sonuca garanti veren dunyadaki tek firmadir.. girin dunya saglik orgutu sitesine ve sorun bu firmayi veya saglik bakanligini arayin..

0|0
    0|0
  • Zayıflayan sadece cüzdanın olur.

0|0
    0|0
  • ben ihtiyaç duymadım ama kullanan yakınlarım var bir etkisini görmediler. fiyatlarıda yüksek değmez. tavsiye etmiyorum

0|0
    0|0
  • boş bir şey ya güvenmeyin benim tanıdım aldı aldı hala domdom kurşunu hiç değişen bir şey yok daha da kilo alıyo yan etkisi de olur dikkat et

0|0
    0|0
  • kız arkadaşım o işe girdi bana bir tane dayadı horbilife denilen köpek mamasını bir şeye ben zemiyor boşuna para bayağıda pahalı allahtan setini almadıydım çöpe attım

0|0
    1|0
  • İlaçla kilo verildiği nerede görülmüş yahu. İnanmayın öyle şeylere.

0|0
    0|0
  • Zayıflamak istiyorsan spor yapıcaksın, yağlı yiyecekleri ekmeği kısacaksın bu kadar basit :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yasal değil, zararlı. kullanma.

0|0
    0|0
  • canım benim ben kullanıyorum ve düzenli bir şekilde kilo verdim o erkeklere bakma sen düzenli kullandığın zaman etkisini göreceksin herbalife senin kilo vermene sağlıklı bir şekilde yardım ediyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...