3 sene sonra öleceğinizi bilseydiniz ne veya neler yapardınız?

Düşünün bakalım ben işin içinden çıkamadım

3 sene sonra öleceğinizi bilseydiniz ne veya neler yapardınız

0|0
13|8

En İyi Erkek Görüşü

• 1 Yılında sağlamca içer gezer eğlenir hayat yaşarım,ertesi sene kendime bi eş bulr ve çocuk yaparım,son senedede tarikata girer teraziyi dengelemeye çalışırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• 3 az yaaa :((

10 filan olaydı iyiydi anamın yanına mı gideyim evlenip çocuk mu yapayım dünyayı mı gezeyim

0|0
    0|0
  • Özellikle bir çabam olmazdı.. Ama zararın neresınden donulurse kardır bıraz daha tutumlu olurdum ama psikolojim bozulurdu nyaa :S

0|0
    0|0
  • 15 senelik krediyle 2-3 ev alırdım.Ne de olsa kalan borcumu hayat sigortası karşılayacak:) Sonra kendime yüksek tazminatlı bir hayat sigortası yaptırırdım.Ordan da köşe olsunlar.Sonra da bol bol gezerdim ,tedavimi de aksatırdım olur da ölmem falan o kadar borçla kalmıyım diye:)

0|0
    0|0
  • hemen namaza başlar vakitlerini kaçırmazdım tanıdığım her insandan helallik isterdim birde öteki dünyayı güzel bi yermiş gibi düşünüp tadını çıkarmaya çalışırdım hiç hayatımı yaşardım gibi saçma laflar etmicem öbür dünyanın sonsuzluğunu buradaki 3 yıla değişmem...

0|0
    0|0
  • günümü gün eder eğlenirdim :) içime ukte kalmıyacak şekilde her istediğimi yapardım tüm sevdıklerımden helallik alırdım :)

0|0
    0|0
  • Neyse canım 3 gün de olabilirdi. Daha varmış :/

0|1
    0|0
  • hatalarımı gozden gecırıp duzeltmeye calısırdım.oksuzlere yardımcı olur.ogrencılere yardım yapardım.

0|0
    0|0
  • 3 yıll .

kim öyle kim kala daha düşünmek için cok var.

0|0
    0|0
  • dua ederim namaz kılarım oruç her türlü ALLAH a yakınlaşma

0|0
    0|0
  • dünya turu.

0|0
    0|0
  • hayatim simdi nasilsa oyle devam ederdim

0|0
    0|0
  • daha 3 sene var.

0|0
    0|0
  • gene aynı modda yşardım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ama şuanda bile ölmeyeceğimizin garantisi yok 3 yıl neki soruya gelirsek böyle dini konulara yönelip ibadet felan ederim demiyeceğim çünkü o saatten sonra yapılan ibadet Allah bilirde zor kabul olur.huzurlu bir ölümün beni bulması için dua ederdim heralde...

0|0
    0|0
  • o kadar mı çok var :S

0|0
    0|0
  • ilk önce vefa borclarımı öder sonra alacaklarımı alır kendi mezarımı kazdırı tövbe eder ve ölümü beklerdim

0|0
    0|0
  • keyfme bakardım eğlenirdim bol bol korkusuz olurdum bu korkusuzluk sayesinde mafya babası bile olabilirdim ha bugün ha 3 yıl sonra ölcez mantığıyla davranırdım.

0|0
    0|0
  • "Bakayım gerçekten üç sene sonra mı öleceğim" deyip intihar ederdim.

İşte risk budur!

0|0
    0|0
  • napardım aklıma gelecek her türlü cılgınlıgı yapardım

0|0
    0|0
  • 3 sene çok yaaaa..

0|0
    0|0
Yükleniyor...