Gecenin bir yarısı evinizin içinde mutfağınızdan tıkırtılar geliyor... Böyle bir durumda ne yapardınız?

Gecenin bir yarısı evinizin içinde mutfağınızdan tıkırtılar geliyor ve kalkıp baktığınızda mutfak kapısında ne olduğunu anlayamadığınız bir şey görüyorsunuz ve size pis pis gülüyo değişik şekiller yapıyo ve birden size doğru yöneliyor o anda ne yapardınız veya yapamazdınız :) ?

Güncellemeler:
Soruya +15 felanmı koysaydım ne çok korktu millet :D

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Al işte. Evde tek başıma korkmamak için bilgisayarda vakit geçireyim diyorsun. Sonra böyle oluyor. Gidip uyu lütfen :/

1|0
    0|0
  • yapmaa bunuu korktum bak gece gece:(

0|0
    0|0
  • benzeri bşey başıma geldi ama suratı bembeyazdı bana bakıp pis pis sırıtıyodu çığlığı bastım tabiki

0|0
    0|0
  • inşallah çok su içmemişimdir

kesin oldğum yere koyveririm

1|0
    0|0
  • Çok fena tırstım:(( Kötüsün hemde çok.

0|0
    0|0
  • kafan mı iyi senin ya:) sorduğu soruya bak:)

0|0
    1|0
  • sabaha selaa..

ölürüm ki.

0|0
    0|0
  • çığlığı basardım

0|0
    0|0
  • gece gece başka derdinmi yok? soruya bak ya çarpılma dikkat et

0|0
    0|0
    • Çarpılacak ne sordum ki kutsal bir şeye yamukmu yaptım :S :) sadece düşündüğüm şeyi sordum burdaki herkesin sorduğu gibi :)

• alay etmiyorum yanlış anlaşılma olmasın insanın içindeki bastırılmış korkular vardır ufakken böyle şeyler korkuturdu ama ufakken aklıma geldi:) bende sordum ne var bunda...

• sıkıntı yok ozaman

• ne icmisim ben ):

0|0
    0|0
  • yalnız yaşıyorum ve tedirgin etmeyi başardın. yattığımda aklıma gelmese bari. soruna cevap arkama bakmadan kaçma ihtimalim yüksek.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• arkadaş ben kalkıp bakmamki. :)) uyuyo numarası yaparım..öğrenciyken eve hırsız girdi..ben uyku sersemi farkettim olayı ama ne gerek var dedim..sadece telefonumu yasyığın altına koydum uyumaya devam ettim..zaten hırsızda çalacak bişey bulamamıştı..öğrenci eviydi :))

1|0
    0|0
    • Merak edersen ölürsün:)) İsabetli karar:))

• en heyecanlı yerinde reklam arasına girdi:))) Anlatma tırsmıyım ona da:))

• ben bile tırstım :))

• gel buraya gel,senin...

1|0
    0|0
  • Ne yapacağımı bilemem ama aklıma şu sahne geldi link .Şafak sezer yada Peker açıkalın gibi bir durum sergilerdi birçok kişi ...

0|0
    0|0
  • Olum bag giit...Korkutma milleti :D)))

0|0
    0|0
  • ver ordan ekmek bıçağını bi..

0|0
    0|0
  • ona bir hareket çekerdim o şaşırdı nereye geldim ben lan diye :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...