Ne Kadar FİTT'sen O kadar SEN'sin ( Squaat yapan bayanlar fitnes body yapan beyler ) Görelim sizleri?

Sporla uğraşana arkadaşlar kaç senenizi verdiniz supplement kullananlar varmı? kutularını saklayanlar? Spor yaparken ilham veren şarkılar? BEAST modunda çoşan arkadaşlar? şu an kendinizi nerde eski halinizden kaç kat daha ilerde görüyorsunuz merak ediyorum.

Güncellemeler:
2 yıldır yapıyorum. suplement desteği aldım

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle tebrik ediyorum kardeşim, düşük yağ oranı ile gayet estetik bir vücut inşa etmişsin. İdeal fiziğe ulaşmışsın diyebilirim. Biraz daha göğüse yoğunlaşsan 10 numara olursun diye düşünüyorum. Bundan sonraki çalışmalarında başarılar dilerim, push harder! :)

Ben bu sporu 1.5-2 yıldır yapıyorum, herhangi bir supplement ya da steroid kürü kullanmadan kendimce estetik bir vücut elde ettim. Özgüvenim arttı, insanların bana olan bakış açısı değişti, daha sosyal ve başarılı biri haline geldim. Bu sebepten dolayı herkese Fitness sporunu -altını çizerek söylüyorum- şiddetle öneriyorum.

Elde ettiğim fiziğe gelecek olursak,

http://hizliresim.com/oQLZM9

http://hizliresim.com/ZNrVPG

Tekrardan başarılar, bol proteinli öğünler dilerim.

2|1
    0|0
    • Eyvallah birazdan ara öğünüm geliyor zaten :) düşünceler benim için iyi oldu göğüse odaklıyım şu an daha iyi o resim biraz eski :) sende devam ediyorsan bırakma derim.

• test ettim onayladım ^^ blaskowitz tam bir heykel

Kızlar Ne Diyor 4

• squat yapıyorum. kalçalarım zaten dikti şimdi daha bir şekillendi güzel oldu. biraz daha devam edeceğim. onun harici sabahları yürüyüş yapıyorum ^^. doğru düzgün şekilli şukullu vücudum var.

0|1
    0|0
  • 1 haftadır sabah akşam yürüyüş yapıyorum ama 1 gram veremedim kocaman göbeğim var allahım neden böyleyim ben ya valla sinir oluyorum böyle kızların popoları kaşık gibi benim ki neden kepçe gibi kızın ki dümdüz benimki yassı solucan mübarek oufff

0|1
    0|0
    • sabaha akşam yürüdün peki ya mutfak? o boğazını ne kadar tutabildin ayrıca bu işler 1 haftada olucak işler değil DİSİPLİN VE KARARLILIK lazım pes etme ben 2 yılımı verdim meyvelerini yeni topluyoruz :D

• Spor salonuna gidiorum haftada 5 gun squat cardio calısıorum genellikle

0|1
    0|0
    • Yoğun ve Kararlısın sadece bunlarlar kalma tüm vücuda yayabilirsin antremanını

• Sıkıyım baby ;)

• Karın çalışıyor musunuz? Bence çok düşük kilolarla yapılan kol antrenmanları da ileriki yaşlardaki kol sarkmalarını önler. Size tavsiye ederim.

@Gizlihatun95

• kasların güzelmiş :)

0|1
    1|0
    • şu an önemli olan sizin spor hayatınız benimki değil :) ama yinede teşekkür ederim olduğu kadar

• yerim

Erkekler Ne Diyor 6

• kendı capımda fıtnes yapıyorum suplement kullanmıorum sarkıda salonda calanlarla ıdare edıyoruz kanks

0|1
    0|0
    • Sizin salonunuzdaki de biizim salonumuzdkai gibi 365 gün aynı müziklerden oluşan bir playlist yoktur diye umuyorum :D

• 48 kiloda başladım şu an 68 kilodayım. Kilonun çoğunu kaliteli kas olarak sağladım, yağ oranım çok az (istesem de yağlanamıyorum), kas kalitesini daha da yüksek tutmaya çalışıyorum. Kışın ilk halimle o anki halimin fotolarını koyarım buraya aklıma gelirse, tam bir transformation oldu şuana dek :D

0|1
    0|0
  • 4 yıl 3 yıl supplement beast moduna gerek yok universal pump iç gitsin.. :)

0|1
    0|0
    • onu daha kullanmadım ama çok duydum inş kullanıcam bu kış :) benim 7 aylık. ama geçmişte uzun süreli bir basketbol hayatı var.

• Şiddetle tavsiye ederim :) hiç bir şeye gerek kalmıyor akışına bırakman yeter :) şimdiden iyi çalışmalar

• 1yılda fazla body yapıyorum suplement almıyorum. 4 kutu denedim bnde göbek yapıyolar

0|1
    0|0
    • almıyorsunuz ama 4kutu denediniz? anlamadım kilo aldırıcı karbonhidrat içeriği fazla olan tozlardansa olabilir göbek yapması

• 1.5yılda 4kutu bişey değil. İlk kutum gainer de bni bulk yaptı. Sonrakiler 3whey matrix; syntha6; ronnie coleman pro antium. Hepsinde de ne kadar çalışırsam çalışım göbeği eritemedim. Bıraktım şimdi six packim var. tamam omuzlar biceps biraz atrofi oldu ama önemli değil göbekten kurtuldum. Vücutbilim. com takib edersen steroid almayan biri için gunluk 150 gr protein çok fazla 80 kiloluk biri için. Yapılan son araştırmalara göre 105 gr yeterli fazlasını vücut şanslıysan enerjiye değilsen yağa çevirir.

• Hiç supplement kullanmadım günde 10 yumurta beyazı + 1 kase yoğurdu çerez gibi yiyerek böyle vücuda sahip oldum 1.5 senede

0|1
    1|0
  • çok fazla bir gelişme yok şimdilik yeni başladım pek fırsatım olmuyordu yani prof. olarakta yardım alacağım bir yer yok konyada o kadar yer gezdim o yüzden netten bakıp evde sadece vucüdü hazırlamak için ufaktan çalışmalar yapıyorum etkisi oluyor mu tabi az çok oluyor fakat o kadar da bir gelişme söz konusu değil

0|1
    0|0
    • disiplin ve kararlılık olduktan sonra daha iyisini başarırsın umarım ama bir profesyonelden yardım al ve bir salona kesinlikle üye ol evde oclak bişey değil

• üyelik yaptırırken program falan olayları olan yerler vardır belki bir konuşma durumunuz varsa sizin içinde iyi olur stres atarsınız

• ramazan bir geçsin de tekrardan araştıracam

Yükleniyor...