Spor salonuna? Detay gel?

Spor salonuna gitmeye cekiniyorum nasıl yenice bunu

Güncellemeler:
sanırım boşu boşuna problem yapmışım.

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• gide gele gide gele alışırsın ordaki bayan hocalarla da aranı iyi tut özel dersler almaa çalış kendini fiziksel açıdan iyi hissettiğin zaman programlarını kendi başına uygulayabilirsin. kendine GÜVEN ve DİSİPLİNLİ ol HIRS'ı elden bırakma :) herşey senin elinde çekirge :D

1|0
    0|0
  • Kilolu musun çok ne bekliyosun zaten insanlar şekillenmek için gidiyor utanma ya rahat olun biraz

1|0
    0|0
    • Evet kilom var

• Yanlış yazdım ondan:)

• Sıkıntı yapma 5 sene önce bende zayıftım gittiğimde millet kasklı kaslı duruyordu. Şimdi herkes bana soru sormaya çalışıyor

• Oraya gitme amaçları şöyle : En önemli 1. amaç aşırı kilolardan kurtulmak.. 2 - fizigini korumak 3 - Erkeklerin özellıkle paralı olanların hem fizik yapmak hemde oraya gelen güzel fizikli kadınlarla tanısma fikri... En önemli amaç sende yani birincisi. O zaman ne duruyorsun haydi spora.. Sen kilolu gezdikçe sokakta 1milyon kişi sana bakacak.. orda 50 kişi bakmıs ne olmus !!!

0|0
    0|0
    • çok haklısın boşuna kendi kendime problem yaratıyorum.

• bendede var ama ben kilolu degilim bişi yok amaben herkesin içinde o hareketleri yapmaya çekiniyoru m ama gitmekte istiyorum :)))

0|0
    0|0
  • salona bir git kendinle barışırsın 100 kilo amca kendini 60 yapmaya adamış kendini kafana takma git yap sporunu

0|0
    0|0
  • 1 2 yenersin

0|0
    0|0
  • neden çekiniyorsun ki parasıyla değil mi ver git rahat rahat

0|0
    0|0
  • giderek

0|0
    0|0
  • Neden çekiniyorsun?

0|0
    0|0
  • kilodan çekiniyosan gittiğin yerde çoğu kişi senin gibidir emin ol

0|0
    0|0
  • bende de var biraz o :D

0|0
    0|0
  • mesela neden dolayı çekiniyorsun?

0|0
    0|0
  • paranı boşuna harcama evde yap kendi sporunu

0|0
    0|0
  • İlk gideceğimde bende çekindim ama 1-2 kere gidince alışıyorsun yanına 1 tane arkadaş bul

0|0
    0|0
  • evde yap spor

0|0
    0|0
  • Çekkin çekin bayan bölümü yoksa erkekler seni dikizler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...