Aşık oldunuz evlendiniz ve evlendiğiniz kişinin annesinin adı Kezban...

Bebeğiniz oldu ingağğğ (ağlama efekti) kucağınızda.Anne prüz yapıyor ve bebeğe kendi adının konmasını istiyor.Ne yaparsınız?Kezban koyar mısınız.

Not:kılçıklık yapmak yok.

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• çocuklara isim koyulurken araya büyüklerin girmesini iyi karşılamıyorum, çok özel bir durum olmadıkça karışılmamalı çiftin işine, anne baba birlikte karar vermeli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Deliler gibi sevdiği insanla evlenmeyi ve çocuk sahibi olmayı başaramayanlara sorsan bu soruyu heralde cevaplar hiçte aşağıdaki gibi olmazdı.

Ben koyardım.

0|0
    0|0
  • KEzibannnn ... Hımmm,acayip isim.Zaten kaynanamı sevmem o yüzden koymam.Ayşe,fatma,hayriye olabilir ama kezban ııı olmaz

0|0
    0|0
  • Cansu Kezban Discooğlu

1|0
    0|0
  • abartmıyım ama 3-4 tane kezban isimli tanıdık oldu.biri komşu kızıydı aşıktım.biri kuzenin arkdaşıydı aşıktım..kezban ismi pek güzel.

babaneye borcum var duygu olacak..kezban duygu , kulağa hoş gelmiyor.

0|0
    0|0
  • tabii ki hayır. zamanında o kendi çocuğuna koysaydı kendi adını. çocuk benim mi onun mu...

0|0
    0|0
  • valla zor durum belki evlenmeyedebilirim :D

0|0
    0|0
  • Nooooooo :(((

0|0
    0|0
  • saygı duymaktan baska carem yok ://

0|0
    0|0
  • Kendini yakmışsın çocuğu yakma kanks derdim

0|0
    0|0
  • kezbanın anlamı ne ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Koymam, ama isim kezban olduğu için değil,

ilk olarak aile büyüklerinin isimlerinin çocuğa verilmesine karşıyim

ikinci olarak çocuğumun adını kendim koymak isterim valla 9 ay ben taşıdim, ben doğurdum babasına bile sormayı düşünmüyorum , annesine sormam herhalde :) =P

0|0
    0|0
  • kezban ev hanımı demekmiş

ama koymam banane ben doğurdum adını da ben koyarım

0|0
    0|0
  • 1. kezban isimlileri küçük düşürmeye hakkın yok

2. bebeğimin adını ben koyarım başkası değil

0|0
    1|0
  • Hayır tabi ki

0|0
    0|0
  • anneannemın ısmı:)bokunu cıkartmasaydık neden olmasın derdım ama artık hayır derım aslında ısımı de gectım kayınvalıdemın her dedıgıne karsıyım ona mı kaldı yanı puruz cıkartıyormus agzımı bı acarım kacar:d

0|0
    0|0
  • hayir tabiki

0|0
    0|0
Yükleniyor...