Ciddi olarak fitness la ilgilenen var mı?

Günde kaç tane squat yapmalıyım?
Ve benim programım bölgesel, önerebileceğiniz full body programlar var mı? haftada 5 gün çalışıyorum. Program budur.
1. gün: cardio (20 dk koşu bandı,40 dk eliptik,20 dk bisiklet, mekik.

2. gün:butterfly, lat pulldown, seated row, Dumbell row, mekik.

3. gün:leg press, leg extension, leg curl, calf raises, lunge, deadlift, mekik.

4. gün:hammer curl, low pulley curl, pushdown, shoulder press, lateral raises, front raises.

5. gün basen: squat, deadlift, lunge, cable adduction, cable back kick, mekik.

Güncellemeler:
Salondaki hocaya tüm vücut çalışmak istediğimi söyledim hala aynı program..

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Bence bu soruyu burada sorman çok saçma body ve fitness la alakası olmayıp çok yorum yazan var her kafadan bir ses çıkıyor bunlara uyarak belkide vücut şeklini bozabilirsin bende bir spor salonun antrenörlük yapıyorum bence çalışma şeklin gayet iyi tüm vücut çalışmak istemişsin o seni zorlaya bilir hocan bence gayet iyi acelede etme bence sabırlı ol kimse 3 ayda rambo olmaz..:) şimdiden iyi çalışmalar

0|0
    0|0
  • https://www.facebook.com/zzeynepkkose takip edebilirsin. onada buradan ulaşmaya çalışabilirsin. herkesden daha iyi bilir.

kadınlarda fitness erkeklerdeki gibi olmuyor. squat yağ oranın düşmeden çok tekrarlı her gün yaparsan sıkılaşmayla birlikte kocaman bir götün olur. dikkat et :)

yeni başladıysan ilk bir ay her gün ağırlıksız yap ondan sonraki aylar ağırlık al ama haftada 3 güne düşür.

0|0
    0|0
  • Programın bütün vücudunu çalıştırıyor zaten.
    Ben ilgileniyorum, ancak fiziğini bilmeden yorum yapamam.

0|0
    0|0
  • ciddi olarak
    ilgilenmiyorum :))

0|0
    0|0
  • Programin gayet iyi squati her gün yapma bir de yeni isen sporda deadlift i programdan çıkar derim

0|0
    0|0
    • yazdığın program tüm vücut için zaten

• güzel o zaman acısın ağrısın hareket edeme ben bu durumdan zevk alıyorum şahsen :D jennıfer selter diye bir varlık var onu takip et arada programını paylaşıyo insan değil kendisi :)

• Bilirim kendisini fitness kraliçesi. Jenselter :D favorim

• bu isimleride nerden bakıp yazdın yıllarca yaptım aklımda tutmadım ne özenti gençlik arkideş :D neyse devam aferim yap

0|0
    0|0
    • Elimde program listem var sen yillarcaa hergün programina bakip ogrenememissen oda senin şeyligin. Ergenmis hah. :))

• ergen demedim gençlik dedim :) kızmaca yok :) türkçesini yazsaydın yardımcı olabılırdım :D

• Yazayim arkides , sen iste

• fitness ve adranalin sporları benim hayatım sorusu olan

0|0
    0|0
  • ilgilenmiyorum

0|0
    0|0
  • Ücreti alalım önce.. ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...