Ya arkadaşlar nasıl eriticem bir fikir verseniz? :/?

Ben 38 beden giyiyorum göbeğim yok kalçalarım falan da yok bacaklarımda kalın değil ama yan yağlarım var simit deniliyordu heralde onları nasıl eritebilirim hangi spor hareketleriyle? Cevap veren herkese teşekkürler

0|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

• Hani ilk okulda beden eğitimi derslerinde ısınma yapiyoduk ya hazir ol pozisyonunda bir sag tarafa bir sol tarafa yana doğru egiliyoduk onu yap super eritiyor denendi yani ama hareketi umarim anlatabilmisimdir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Öncelik karının en zor eritilebilen bölgesidir. L - Carnitine die bir terletici toz var bunu bende kullanıyorm sadece vucutu cok terletiyo. Bu da yagların gitmesini kolaylastırıyo. bu tozu icip kosuya veya yürüyüse cıksan mekikte ceksen düzenli fazla değil 1 ayda eritirsn.

0|0
    0|0
  • Ben fitnessla ilgileniyorum ve aynı sorun yıllar önce bendede vardı. yapman gereken sey destek alabileceğin bir yerden sağa ve sola doğru jimnastik hareketi yapmandır. tabi bu hareketi burdan anlatmak zor o yüzden youtubeden bel ve karın kası antrenmanı tarzında yazarsan ilgili videolar uygulamalı olarak anlatıyo zaten. bide bir an önce kurtulmak istiyosan le-karnitin diye yağ yakıcı ve enerji verici içecekler var internetten temin edebilirsin tanesi 6-8 lira falan ben kullandım gercektende etki ediyo umarım yardımcı olabilmişimdir :)

0|0
    0|0
  • Eline uzun bir sopa al ensene da ya otur kafa tam karşıya bakacak sekilde sağa sola don 5dk

2- Belediyelerin park alanlarında hayra yerde tabak gibi cikiyon üstüne sağa sola donuyon on yap 5dk

3- Eline ağırlık al dik dur kolunu dizine doğru indir ama yan taraftan. Sağ ve sola doğru yap her sağa yaptığında 1 arrtir 3×15 kez yap

4- Bide mekik 3×15 kez

0|0
    0|0
  • Kesinlikle kimyasal ilaçlar kullanma. Sadece spor yapman lazım. Twist denilen aletle karın, bel ve yan yağlarından kurtulabilirsin. İnternetten araştır.

0|0
    0|0
  • Yoğurt rejımı var onu yap

0|0
    0|0
  • bol bol tiner içicen

0|0
    0|0
    • Ha senin gibi g*rizekalı olmak için mi yok kalsın düzgün cevap versen öleceksin

• lan olum afrodizyak o yağları eritiyo bunada iyilik yaramıyo he

• Nasıl içicem tineri ölürüm lan

• bol bol yuru koş spor yap işta :)

0|0
    0|0
  • oklava çevircen

0|0
    0|0
  • Spor yap

0|0
    0|0
  • Belinizi çevreleyen yan yağları yakmak istiyorsanız, önce yediklerinizi kontrol altına almanız gerekiyor; ama egzersiz de şart. Çünkü yanları eritmek için egzersiz yapmadan istediğiniz düz ve sıkı görünüme kavuşmak biraz zor görünüyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...