Hollanda'ya kötü haber varmış?

http://www*ajansspor*com/2014dunyakupasi/finaller/h/20140701/Hollandaya_kotu_haber. html? utm_campaign=Hollandaya_kotu_haber&utm_medium=Sosyal&utm_sourc Hollanda'ya ne kadar kötü bir etkisi olur bu durumun?

Güncellemeler:
AJANSSPOR- Meksika ile oynanan ikinci tur maçının 9. dakikasında sakatlığı nedeniyle oyundan çıkan De Jong’un MR sonuçları belli oldu. Buna göre 29 yaşındaki oyuncunun kasığında yırtık meydana geldiği ve 2 ile 4 hafta sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

De Jong Dünya Kupası’nın geri kalanında forma giyemeyecek. Onun yedeklerinden biri olan Leroy Fer de sakatlığı nedeniyle henüz forma giyemedi.

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hollanda adına talihsizlik

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kızların bu kadar ilgi gösterip erkeklerin yorum yapmaması da ilginç olmuş ben ilk olayım bari.. de jong hollanda için önemli futbolcu, yokluğu sıkıntı yaratacaktır ama kadroda çok yetenekli oyuncular var idare edilir.. robben falan olsa holanda taraftarı oturup ağlasın derdim de...

0|0
    0|0
  • Bir şey olmaz devam ederler

0|0
    0|0
  • Fransa - Nijerya Maçındaki Şu Pozisyondan Sonra Kırık Tespit Edilmiş Galiba. Maçı İzlerken İçim Gitmişti..

cache4.asset-cache.net/.../...ured-gettyimages.jpg

0|0
    0|0
    • evet dostum kırıldı, matuidi sarı kartla yırtması içimi daha da cız ettirmişti :(

• Kolombiya Oleeee

0|0
    0|0
  • Çok etkilemez

0|0
    0|0
  • Fer oynarsa eksikliği hiç hissedilmez, olmasa bile bir çözüm bulurlar çok eksiklik hissetmezler.

0|0
    0|0
  • Hadi ya.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...