Kilom 48 boyum 1.74 ne yaparak kilo alabilir miyim?

Zayıflığım için doktora gittiğimde yapısal olduğunu söyledi doktor ama bir şekilde kilo almak istiyorum. Çok iyi de yemek yerim yani :D ama alamıyorum. Fitnessa gitsem ya da daha ne gibi yiyecekleri yesem kilo alabilirim?

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Spora başlamanı tavsiye derim.. belliki sindirimin baya hızlı sen günde 10 paket makarna yesende kilo alamazsın zaten sana 2. tavsiyem %100 öneririm gainer kullan yani karbonhitrat tozları şahsen spor salonunda ögrencilerimin çogu bu şekilde kilo almak için başlıyorlar spora

0|0
    0|0
    • tamamdır tavsiyeler için teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 17

• aynı bendeki sorun :P Doktorda i*ne bir şey bildikleri yok. Bende boy 1.77 Kilo 53 :P

60-65 arası olsam yeter. Ama olmuyo. Artık mixe başlıyacam son çare.

0|0
    0|0
    • erkeklerde de çok can sıkıcı olabiliyo ya anlıyorum seni ne yapıcaz bilmiyorum :D

• Bol bol protein ye :) mesela gece yatmadan once yiyebilirsin genelde hep yatmadan önce yemek temeyon kilo yapar derler buda dogrudur aslında uyudugun zman metabolizma yavas çalışır ve yediklerini eritmen uzun sure olur bence bu yolla kilo alabilirsin :)

0|0
    0|0
  • Gittiğin doktoru değiştirir misin öyle salak bir cümle görmedim o doktorun doktorluğundan şüphe ederim. Düzgün iyi bir diyetisyen'e gidersen olumlu sonuçlar alabilirsin.

0|0
    0|0
    • banada anormal gelmişti sadece yapısal bişey yapabiliceğimiz bişey yok dedi :D teşekkürler bu arada

• rica ederim :) Evet metabolizma ve iskelet sistemi genetik olabilir ama iyi bir diyetisyenle sorun çözülür.

• metabolizma hızlı demekki tuzun vücütta suyu tuttugunu biliyorum bu da irileşmeye götürür insanı ama yine de bir uzmandan bilgi almalısın

0|0
    0|0
  • fitness yaparsan yediklerin kilo artışı yapar ne yiyebilirsin yağlı yeme iştah kapatır sağlıksız olursun karbonhidrat ve proteinlere yönel

0|0
    0|0
    • Bol bol makarna ve yumurta tüketiyorum zaten sporlada desteklemem gerekiyo demek ki teşekkürler :)

• Ben böyle yaparak 10 kilo aldım hiçbirşey kullanmadım aynı miktarda yedim inş sizde alırsınız

• iyi iyi daha ne istiyorsun havaya atsan yakalanırsın her türlü sekle girersin ne yapacaksın kiloyu canım.)

0|0
    0|0
    • sopa bacaklı iskelet gibisinden dalga konusu olunabiliyo sinirlerim zıplıyo ama olumsuz yönleride var :D

• hiçte bile en basiti kilolu olan bir bayanla sexs derecesi düşük olur kaldırsan kalkmaz kucağına alsan için dışına çıkar alınmaz yukarı fırlatsan fırlamaz aşağı düşürmeye kalksan gücün yetmez ama senin gibi olduğu zaman daha başka olur tam tersi olur bunların canım hesabını simdi sen yap.)

• bu ne kız ölcen gitcen :) spora başla biraz kilo alırsın o zaman. spordan gelince yemek yiceksin

0|0
    0|0
    • tamamdır üniversiteyle beraber sporada başlayayım bakalım nolucak :D teşekkürler

• spor salonu hocasından egzersiz programı al ama kendi başına yapma birşeyler. Ben programla yaptım 5 kilo aldım bir ayda :)

• Millet kilo vercem diye deli oluyor sen almak istiyorum diyorsun kendinle ilgili bir sorunun mu var :)

0|0
    0|0
    • Giydiklerimi yakıştıramıyorum kendime o derece bir zayıflığım var en azından 5-6 kilo almak istiyorum :D

• Ekmek yağlı şeyler bol bol tüket mümkün mertebe hareket etme ve bol bol ye istediğin kiloyu alırsın abur cubur vsss

• yaşın 18 se eğer kendiliğinden alırsın kız olduğun için hormonsal olarak kilo alırsın

0|0
    0|0
  • Yaşına göre değişir aslında takma kafaya eğer kilo almak istesen birden bire sağlıksız şeyler yersin pasta ve şekerli şeyler. Ama dengesiz kilo aldırabilir göbek gibi.

0|0
    0|0
    • aynen dikkat ediyorum yinede ama abur cuburda tüketmiyorum değil

• Bazı bünyeler almayınca almıyor bende öyleydim ama askerlik sonrası aşırı iştahım açıldı şimdi hafif göbek var kasa çevirmeye çalışıyorum oluncada işte böyle belaa oluyor.

• kilon tam benlik. Off offf.

0|0
    0|0
  • Böylede güzelsin salla:-)

0|0
    0|0
  • bol yağlı.. daya gitsin.. GECE YEMEK YE YAT..

0|0
    0|0
  • parazit vardir belki. bosver ye keyfine bak bence :D

0|0
    0|0
  • alamıyorsan fazla zorlama kendini metabolizman hızlı demekki eritiyorsun

0|0
    0|0
  • Hiçte zayıf gözükmüyosun.

0|0
    0|0
    • Suratımdan göstermiyorum ama kollarım ve bacaklarım çok çok ince

• Bol yemek ye.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bende oyleyim yapcak bisey yok. ilaclar var ama tavsiye etmiyorum. kas yapabilirsin. oda iyi gelir

1|0
    0|0
    • İlaç içtim bir ara ama yaramadı zaten :( kas konusunda haklısın aslında teşekkürler

• Tiroitlerine baktirdin mi canim? Annemimde cok hizli calisiyor oyuzden o da kilo alamiyordu bir donem. Kefir icmeyi dene ama gunde 3 bardak falan ic fazla icince yagli oldugu icin kilo yapar diyorlar az icersen de metabolizmani hizlandirip kilo vermene yardimci oluyor. Vitamin ya da istah acici haplar dene.

0|0
    0|0
    • tiroitlerime baktırdım hiçbir sorun yok babam çok zayıf genetik sanırım tavsiyelerin için sağol :)

• Anladm :-) rica ederim..

• Hiç de öyle görünmüyorsun oysa.. Gayet normal gibisin?

0|0
    0|0
    • Suratımdan göstermiyorum boyum kısa olsa zayıf durmam ama bacaklarım falan çok uzun

• aynı boydayız nerdeyse 48 kilo mu ben 56 kiloyum zayıfım diyorum :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...