Body'e gidiyorum. boyum 1.84.. kilom 87.. sorun ne peki?

Çok çalışıyorum. uzun zamandır kafamı dinleyip kendimi spora vermiş durumdayım. Spor salonunda tehlikelerini bilmeme rağmen elimden geleni arkama koymuyorum. Çoğu rambo tipliden daha fazla ağırlık kaldırabiliyorum.. bara 80 takıyorum göğüs çalışırken. Bunca zaman çalıştım tamam vücud olmadı değil ama bir türlü şu kas yığınları gibi olamadım. Tekrar ediyorum benden ağır kaldıramıyorlar ama onlar gibi vücudum gelişmiyor. Ne yapabilirim? Protein dışı birşey kullanmaya cesaret edemiyorum. Beslenme me dikkat ediyorum. Önerileriniz nedir?

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• Onlara gibi olabilnem için Yağ oranını düşürmen lazım hemde sadece agırlık kaldırılarak body fiziğine ulaşamazsın sadece amele bir fiziğin olur

0|0
    0|0
    • 87 fazla mı? başka ne yapmam lazım? ağırlık kaldırma dışında? diğer herşeyi çalışıyorum.

• şimdi belli oldu niye olamadığın :) sporda ögrencilerime her zaman anlatırım sanada anlatıyim bir dilim pizada tam 250 kalori vardır ve ortalama bir insan 15 dk koşunca 200 kalori yakıyor sanırım anladın karar senin ya yemeğe devam et ya da onlar gibi ol :) şimdiden kolay gelsin

• teşekkürler hocam. yağ yakmam lazım :) çok teşekkürler

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Belki de çalışma tekniğin yanlış bilen birisine danışman daha mantikli

0|0
    0|0
    • Yeni değilim. Zaten trainer eğitiminde geliştim. Sadece tam olarak onlar gibi olamıyorum. Doğuştan vücudları varmış gibi.

• Eğitim gördüğüne gore senden daha iyi bilemem. Umarım sorunu bulursun.

• teşekkürler yorumlarınız için.

Erkekler Ne Diyor 3

• kardesım agırlık kaldırmanında bellı teknıklerı var.. adam akıllı program yaptır ve hareketlerı dogru yapıyorum sanıyosun ama yanlıs yapıyosun .. hareketlerin hepsını bır bılenle tekrar et.. kaslara oksıjen gıtmesını sagla nefes kontrollerınle..

0|0
    0|0
  • Genetiklede alakali kas olayi

0|0
    0|0
    • ya vücudum var.. şekil kazanmış durumdayım. fakat tam olarak rambo tarzı olamaz mıyım? kaç yıl geçmesi lazım?

• Yaşın kaç?

0|0
    0|0
Yükleniyor...