En kısa zamanda vücut kası nasıl yapabilirim?

Arkadaşlar ramazandan sonra tatile gidiyoruz ve acilen kas yapmam lazım 1 ay zamanım var işte sizce nasıl yapmalıyım kol kasım çok iyi var omuzlarım çok önemli 2 tane dambıl var onlarla 1 ayda yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim.

0|0
311

En İyi Kız Görüşü

• Her sabah en az altı tane haşlanmış yumurta yiyordu besyocular

0|0
    0|0
    • Oha ben besyocu değilim ama :D kas yapıcamda ya belirgin olsun yeter çok zayıfım kilo almak için

• Ne varsa yiyorum hepsinden yiyorum ama yok alamıyorum kilo :D metobolizmam çok hızlı calısıyormus doktor dedi kimileride kas yapmamı söyledi kilo almak için

• İşte yağ olmalı ki kas olsun ama düzgün egzersiz hareketli ve haşlanmış yumurtayla kas yapabilirsin. Istedigin kadar şişer mi bilmem ama şu ankinden iyi olur herhalde

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 11

• 1 ayda hıc bısı yapamazsıon kanks

0|1
    0|0
  • 1 ayda kas yapılmaz sadece kasları çıkarabilmek için yağ eritilebilir. Kas yapmak yerine kardiyo yap yağ oranın azalsın kasların ortaya çıksın.

0|0
    0|0
    • Günde 6-7 saat demişsin fakat kas, çalışırken değil dinlenirken gelişir. Yani 6-7 saat çalışmak kas yıkmaktan başka bir şey yapmaz. Yani kasların erir.

• Çok zayıfım yağ yok bende :D 55 kiloyum

• yapamazsın bence. Benim kaslarım yok, hatta yaplarım var :D ama en azından fit insan bile olsan 3 ay gerekli en az.

0|0
    0|0
    • 6 7 saat çalışsam bile yapamam mı

• Hayır hatta çok spor yaparsan kasların daha da azalır. Kaslardan yersin. Protein, metabolizmanın hızı, spor hepsi birer etken. Öyle dediğin gibi olsa herkes 3 ay uğraşmaz 1 ayda yapar değil mi?

• günde 10 yumurta beyazı yersen 2-3 ayda kas yaparsın çünkü ilk ay sahte kaslar çıkıyor antrenmanda her set bittiğinde en az 45 saniye dinleneceksin iyice uyuyacaksın 3 ayda yaparsın tabi vücudun ektomorf değilse

0|0
    0|0
    • 1 ayda senin gibi olmak istiyorum kardeş :D inşallah günde 1 yumurta zor yiyorum iştahım pek yok :D

• ben 2.5 senede böyle oldum :D sıkı çalışmayla

• 1 ayda olmaz zor

0|0
    0|0
  • Yazcılar geldi. Bir ayda iki dambılla ancak koluna çizgi çekersin. 6-7 saat nasıl çalışacaksın onu da anlamadım.

Yağ varsa bir ay havuza git

0|0
    0|0
  • İngilizce kursuna yazıl.

0|0
    0|0
  • Vücut kası, ahahahahaha.

0|0
    0|0
  • o iş biraz zor bende spora gidiyorum adamlar yıllarını vermişler sabredeceksin

0|0
    0|0
  • Benim omuzlardan veirm biraz fazla bana.

0|0
    0|0
  • paran varsa fitnessa yazıl toz kullan :)

0|0
    0|0
    • Toz kullanmam göndermek istediler ama ben evde daha hızlı yapmak istiyorum

• toz kullanmıcaksan. her sabah 6-8 yumurta beyazı öğlen makarna - pilav - hamurişi akşam ton balığı - makarna - hamur işi. ara öğünlerde köfte tost badem fındık fıstık ye. ve ağırlıklara yüklen

• Tamam teşekkür ederim yapıcam dediklerini :)

Yükleniyor...