En kısa zamanda vücut kası nasıl yapabilirim?

Arkadaşlar ramazandan sonra tatile gidiyoruz ve acilen kas yapmam lazım 1 ay zamanım var işte sizce nasıl yapmalıyım kol kasım çok iyi var omuzlarım çok önemli 2 tane dambıl var onlarla 1 ayda yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim.

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

• Her sabah en az altı tane haşlanmış yumurta yiyordu besyocular

0|0
    0|0
    • Oha ben besyocu değilim ama :D kas yapıcamda ya belirgin olsun yeter çok zayıfım kilo almak için

• Ne varsa yiyorum hepsinden yiyorum ama yok alamıyorum kilo :D metobolizmam çok hızlı calısıyormus doktor dedi kimileride kas yapmamı söyledi kilo almak için

• İşte yağ olmalı ki kas olsun ama düzgün egzersiz hareketli ve haşlanmış yumurtayla kas yapabilirsin. Istedigin kadar şişer mi bilmem ama şu ankinden iyi olur herhalde

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 11

• 1 ayda hıc bısı yapamazsıon kanks

0|1
    0|0
  • yapamazsın bence. Benim kaslarım yok, hatta yaplarım var :D ama en azından fit insan bile olsan 3 ay gerekli en az.

0|0
    0|0
    • 6 7 saat çalışsam bile yapamam mı

• Hayır hatta çok spor yaparsan kasların daha da azalır. Kaslardan yersin. Protein, metabolizmanın hızı, spor hepsi birer etken. Öyle dediğin gibi olsa herkes 3 ay uğraşmaz 1 ayda yapar değil mi?

• 1 ayda kas yapılmaz sadece kasları çıkarabilmek için yağ eritilebilir. Kas yapmak yerine kardiyo yap yağ oranın azalsın kasların ortaya çıksın.

0|0
    0|0
    • Günde 6-7 saat demişsin fakat kas, çalışırken değil dinlenirken gelişir. Yani 6-7 saat çalışmak kas yıkmaktan başka bir şey yapmaz. Yani kasların erir.

• Çok zayıfım yağ yok bende :D 55 kiloyum

• Yazcılar geldi. Bir ayda iki dambılla ancak koluna çizgi çekersin. 6-7 saat nasıl çalışacaksın onu da anlamadım.

Yağ varsa bir ay havuza git

0|0
    0|0
  • günde 10 yumurta beyazı yersen 2-3 ayda kas yaparsın çünkü ilk ay sahte kaslar çıkıyor antrenmanda her set bittiğinde en az 45 saniye dinleneceksin iyice uyuyacaksın 3 ayda yaparsın tabi vücudun ektomorf değilse

0|0
    0|0
    • 1 ayda senin gibi olmak istiyorum kardeş :D inşallah günde 1 yumurta zor yiyorum iştahım pek yok :D

• ben 2.5 senede böyle oldum :D sıkı çalışmayla

• 1 ayda olmaz zor

0|0
    0|0
  • o iş biraz zor bende spora gidiyorum adamlar yıllarını vermişler sabredeceksin

0|0
    0|0
  • Vücut kası, ahahahahaha.

0|0
    0|0
  • İngilizce kursuna yazıl.

0|0
    0|0
  • paran varsa fitnessa yazıl toz kullan :)

0|0
    0|0
    • Toz kullanmam göndermek istediler ama ben evde daha hızlı yapmak istiyorum

• toz kullanmıcaksan. her sabah 6-8 yumurta beyazı öğlen makarna - pilav - hamurişi akşam ton balığı - makarna - hamur işi. ara öğünlerde köfte tost badem fındık fıstık ye. ve ağırlıklara yüklen

• Tamam teşekkür ederim yapıcam dediklerini :)

• Benim omuzlardan veirm biraz fazla bana.

0|0
    0|0
Yükleniyor...