Yağışlı bir havada ne yapardınız?

Arkadaşlar bir dağ başındasınız ve gidecek bir yer yok tv de yok radyoda çekmio bir laptopunuz var birde stick internet var yanı sıra bir paket mısır cipsi bir şişe votka var 3 pakette sigara var odanıza kapandınız dışarda yağışlı bir hava var naapardınız ?

0|0
18|12

En İyi Kız Görüşü

• Cay + kitap. Yok mu bunlar? Yoksa geri kalanini almayayim, ben yatip uyuyayim...

0|0
    0|0
    • var kitaplarım okundu hepsi cay içmekten demlik oldum

• E dinlen diye dedim zaten :) Peki dinlenme anlayislarimiz uymuyormus. O zaman sen o votkayi icerken cipsini ye, ama sigaranin hepsini birden icme :) Internetten de madem film izlemiyorsun muzik dinle... Bende fikir kalmadi :)

• bende oyle yapıyorum zaten :)

Kızlar Ne Diyor 17

• radyo çekmiyor ama net çekiyor ilginç biraz sigara ile votka benden uzak dursunda önce yağışlı havada yürürdüm sonra nete takılır mısır ya da cipsi yerdim.

0|0
    0|0
    • stik modem var hani vınn vodem jet varya onlardan biri :)

• aslında böyle bir durumdan daha güzel ne olabilirki netten özledigim akrabalarla görüşürdüm yağışlı havada ıslanırdım netten tv izlerdim mısır yerdim çok eğlenceli bir süreç olurdu tadını çıkar derim.

• tadı çıkmıyo yarı açık ceza evi gibi 7 aydır burdayım ve netten film izlemek mümkün değil edge hızından bağlanıyorum loading der sürekli :)

• radyo çekmiyor ama internet var öyle mi

0|0
    0|0
  • radyo çekmiyosa internet zor iş gibime geliyor teknoloji cahiliyim ama mantıken internette çok verimli olmaz. voktkayı içip sarhoş olup yatar uyurdum sigara kullanmam.

0|0
    0|0
    • internet iyi çekmio evet fena çok fena votkayı içip yattım bende :)

• Bütün imkanları saymışsın zaten onlarla napılırsa onu yapardım bende :)

0|0
    0|0
  • Sigara içmem. Alkolde pek kullanmam. En güzeli yatıp uyumaktır.

0|0
    0|0
    • ama 7 aydır burdayım bu durumdayım kışın daha beterdi :S

• Harika bi ortam, bende burda yagmur yagsin diye dort gozle bekliyorum... Camlari sonuna kadar acip, sicak kahvemle cam kenarina oturur backgroundada Enya Wild Child koyar, derince nefes alip topragin kokusunu ve ortamin huzurunu yasardim... ,)

0|0
    0|0
  • film izle:)

0|1
    0|0
  • Su an yaptıgımı yapardım

0|1
    0|0
  • Ben olsaydım beraber yapardık bişeyler ;) :D :D

0|0
    0|0
  • Film izlemekten başka çare bırakmamışsın ki:)

0|0
    0|0
  • Dha ne istiym ya bide sevgilim olsun yeter . Oyle bi yerde oyle bi ortamin tadni ckarirdm

0|0
    0|0
    • sevgilim olsa tadı çıkabilir belki ama yok naapalım elimizdeki imkanlar bu net votka sigara cips :D

• Sigara kullanmiyorum. Alkolude sevgilim yanmdaysa kullanirm :)

• huzur spec keyifli olabilir :)

0|0
    0|0
  • Keske oyle bi yerde olsam

0|0
    0|0
  • filmm izlerim :)

0|0
    0|0
  • yağmurlu havada yapılacak en güzel şey uyumak :)

0|0
    0|0
    • içip uyumak ve bu saatte başı ağrıyarak kalkıp kuş cıvıltılarını dinlemek

• onlar boş sevgilimi çağırır yağmurun altında deliler gibi sevişiriz

0|0
    0|0
  • Allah belamı vermesin.Nerden geldim buraya derim.

0|0
    0|0
    • ekmek parası bize babamız bakmıyor :)

• Ok o zaman sorun yok.Ya seve seve yapacaksın bunu yada anladın sen onu.Ekmek parası derdinde olanların sorunu olduğunu sanıyorum ozaman.

Erkekler Ne Diyor 12

• Yağmuru benim kadar seven yoktur sanırım :)

Sen demişsin ki köy de yağıyor. Ben de şu an şehir merkezindeyim ve burada bile seviyorsam topraklı yerde aşık olurum.

Neden mi? Burada toprak yokta ondan :D Yağmur yağdıktan sonra şöyle topraklar mis gibi kokar ohh o işte mükemmeldir. Camı açarım içime teneffüs etmesine izin veririm.

Yağmur şiddetini arttırrsa daha mutlu olurum. Seyrederim sıkılmadan. Üstüne üstlük gökgültüsü geliyorsa değmeyin keyfime :) Yeminle on numara bir ortamdır bu...

Bir tek yağmurdan sonra çamur olması işime gelmiyor :)

1|0
    0|0
  • mısırı sevmem votka içmiyorum sigarada içmiyorum dağ evine çıkmısım hergun pc basındayım pc yide istemiyorum söyle sallanan sandalyeye oturur biraz yağmura bakarım olmadı kapının önünde biraz sağa sola bakınırım sonra ceylan derisinden yapılmıs sömine karsısındaki yatağıma uzanıp 2-3 gün aralıksız uyurum

0|0
    0|0
  • Mum işiğı müzik bi yandan viski yada mum işiklrıyla donatılmış bir evde çılgınlar gibi sex.Gök gürültüsü oldukça dahada ateşlenen yağmur hızlandıkça dahada hızlanan bir sex.

0|0
    0|0
    • soruyu cinsellik kısmındamı sordum ki dur bi bakiiim

• ben hangi kısımdan sorduğuna bile bakmadım.Yağmurda aklıma gelenler bunlar olduğu için yazdım.

• Müdür , sen orda tek kafayı yicen galiba.Issız ada fantazilerine girmeden , çift kişilik yaşama geçmende fayda var.Çünkü sunduğun tertibatla anca p*rno izlemeye teşvik ediyosun yani :s

0|0
    0|0
    • laa internet ii değil tosba hızından bağlanıyorum ne p*rno izlemesi açılmıyo bile filmler :)

• Dışarıya çıkar yağmur altında içerim. İlla ki 5+2 ses sistemi vardır yahu onuda var sayalım.Çünkü dışarıda içerken son ses müzik açıp içeceğim ...

0|0
    0|0
  • biraz yağmurda yürür kendimi dinlerdim böyle huzurlu bir ortamı bulmak bu devirde zor

0|0
    0|0
  • radyonun çekmediği yerde internet nerden seni bulsun. indirdiğim death note serisini izlerim cipisimi yerken

0|0
    0|0
  • dısarı cıkmazdım...

0|0
    0|0
  • ne guzel iste. eski sevgilim oraya da gelip kafami karistiramaz.

0|0
    0|0
  • elektrikte varsa problem yok.

0|0
    0|0
  • mısır cipsi yer yatardım

0|0
    0|0
  • Top oynardım

0|0
    0|0
Yükleniyor...