Size 1.000.000.000 lira verseler tuttuğunuz takımı bırakır mıydınız?

Arkadaşlar dürüst olun lütfen :) Size 1.000.000.000 lira verseler tuttugunuz takımı bırakırmıydınız?

• Evet
    A seç
  • Hayır
    B seç
  • Emin Değilim
    C seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
27|55

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 54

• Fenerbahçeliyim Fakat şuanda ilk 11 kadrosunu dahi bilmiyorum Futbol ' takip etmeli birakali 3 yil Oldu Türkiyede futbol Holiganlik'tan başka birşey değil çünkü o miktarda parayla Kendine ailene sülalene çevrene ülkene çok katkili şeyler yapacağın için o parayi alman çok daha mantikli olurdu. Sırf bir fenerbahçeli olduğun için galatasarayli insan direkmen sana küfür ediyorsa bu top oynamaktan çikmiş konu başka yönlere sapmiştir

2|0
    0|0
    • galatasaray, fener demek sadece futbol demek değil ki? başka spor dalı yok mu? :D

• İyi hoş diyorsun fakat şuanda tuttuğumuz takimdan bahsediliyor ben bir benzetme verdim direkmen o bu demedim

• cehennem buz tutana kadar Beşiktaş

1|0
    0|0
  • dünya tersine dönerse belki http://www.youtube.com/watch?v=6mWxx_PrNtE

1|0
    0|2
  • TAKIM SATIN ALIR o takımı tutardım artık :D İzmir takımları hiç çıkmıyor ya SÜPER LİG'e Karşıya'yı alıyım ben Messi'yi alıyım Howard kaleye James Rodriguez tamam tamam olur ya şey dicem bunu 500.000.000 euro yapak Futbol da euro geçerlide

1|0
    0|0
  • hayır tabi ki

1|1
    0|0
  • bırakırım ama icten icten yine tuttugum takımı desteklerim ::DD ama cok sacma bir soru olmus kim verecek öyle :DD

1|1
    0|0
  • Karsiyaka dan adam alinir adamdan karsiyaka alinmaz derler 7 sulaleni dogrucaz deseler biraktim derim gene birakmam yani

1|0
    0|0
  • Ben hiçbirşey karşılığında bıraktım :) 10+ yıldır takım tutmuyorum mutluyum. Çok saçma geliyor

1|1
    0|0
  • Bırakırdim tabikide bu güne dek futbol camiasinda fakir birini duydunuz mu hep onlar bizim sirtimizdan kazandı bir tranferde ben kendimi edim ne var sanki. Kim bırakmam diyorsa parayi yan yana göresiye kadardır

2|0
    0|0
  • bırakmazdım takımı alırdım dırek zaten ıs olurdu benım ıcın

1|1
    0|0
  • 😀😀😀😀😀

1|0
    1|0
  • Takımı bile satın alırım ;)

1|0
    0|0
  • // Bırakmam diyenler hayatının yalanın söylüyor.. Tuttuğum takım bana para mı getiriyor sanki tabiki bırakırım //

1|1
    0|0
  • B dedim ve onayladım.

1|0
    0|0
  • o dakika bırakırım, kendi içimde bıraktığımı kim nasıl bilecek?

1|0
    0|0
  • o paraya takımı satın alırım

1|1
    0|0
  • Hayır, bırakılır mı hiç

1|0
    0|0
  • alayina gider banane lann takimdannn ;) ver 1 milyonu anasini aglatirimmm ; (

1|0
    0|0
  • bırakırım hoca

1|0
    0|0
  • o parayı alır kendi takımımı kurar onu tuttururm millete sen ne diyon kardeş

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    34

Kızlar Ne Diyor 27

• Takım tutuyor sayılmam ama tutup bırakabilirim o paraya =D O paraya neler alınır neler ve de o paraya bir sürü figür alınır! www.dendenhobby.com/.../...E-004557_04-800x800.jpg Şunu alırdım ne güzel. Gerçi 400 tl lerde bir şey sanırım, er ya da geç biriktirip alırım ama yani daha ne figürler alınır ohoooo (Konuyu hangi ara figürlere bağladım ben yahu... ='( )

1|0
    0|0
  • Tabiki bırakırdım. Çok fanatiksem gider takımı satın alır ismini değiştirirdim ustune

1|1
    0|0
  • Evet.

1|0
    0|0
  • Fanatik olmadığım için
    bırakırım

1|1
    0|0
  • başka takımı tutmamak şartıyla evet, sonra gene dönerim takımıma

1|0
    0|1
  • Birakmayan salak bence yani icinden tut takimini onemli olan yurekten sevmek hani bir lafimla o parayi verecekse biraktim derim kafamdaki dusunceler degismez sonucta

1|0
    0|0
  • O kadar paraya takım satın alırım :D

2|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • bırakırım tabi ki

1|0
    0|0
  • Asla.