Niye facebook? Arkadaşlarım bi bana tuhafsın diyor!

Okuduğum bi çok soruda facebook ile ilgili yaşadıklarını facebookta geçenler üzerinden yaşanılanları soru olarak sormuş bi çok insan.

Benim gibi facebook kullanmayan kaç kişi var aceba?Bu arada bence facebook insanların kendini hayatını çevresini reklam etmekten başk bişey değildir.

Güncellemeler:
Birde bende faceni versene diyenlere facebook kullanmıyorum diyince inanmıyorlar özellikle kızlar.

0|0
11|1

En İyi Kız Görüşü

• Bende kullanmıyorum ve gereksiz olduğunu düşünüyorum.

Yok bunu paylaşmış yok beğenmiş yok böyle yorum yapmış yok silmiyor beni..hayatları sadece face olmuş kullananların. Sürekli orda yapılanlardan bir anlam çıkarmaya çalışıyorlar. Sıkıldım gerçekten bu tür sorulardan.

0|1
    0|0
    • Decoderi çözülmüş makinalar diyorum facebook bağımlılarına çok bozuluyorlar böyle söyleyince

Kızlar Ne Diyor 10

• gerekli kullanırsan doğru bi amaçla güzel ama gereksiz kullanırsan değil tabi evet dediğin gibi çevresini reklam etmekte kullanıyorlar çok sinir bozucu bazıları var şu an şurdayım yemek yiyorum vs gibi şeyler yazıyolar o daha da bi gülünç

0|1
    0|0
  • Ben 2 ay önce kapattim:) acmam bi daha. Nefret ediyorum. Herkes oldugundan farkli görunmeye calisiyor.

0|1
    0|0
  • Son cümlene kesinlikle katılıyorum kesinlikle reklam herşey +5

0|1
    0|0
  • facebok.

adını üstünde suratınıza şey edeğilsin istemiyorsanız üye olmazsınız.

bendede yok canım kardeşim normalsin sakin ol.

0|1
    0|0
    • Ne yalan söyliyim sizin gibi kullanmıyor diyenleri gördükçe seviniyorum.baksanıza insanları inandıramıyorum bile facebook kullanmadığıma.bu arada seninle meslektaşmıyız nickin bana öyle geldi.

• yok değilim, bildiğin normal mimar.

• anladım.sana arkadaşlık isteği gönderdim seninle sürekli görüşmek isterdim meslektaşım?

• kullanmıyorum, gereksiz görüyorum

0|1
    0|0
    • bende öyle söylüyorum ama inanmıyorlar...

• neymiş efendim herkezden farklıyım imajını yaratmak gibi gösteriyormuşum kendimi

• evt bizim ayrı bir tarikatımız var, antifacebook tarikatına üyeyim de :D

• aynen reklam baska bi sey yok. ay ben starbucksa gittim, ay taksim cok guzel bilmem ne. yazik.

0|1
    0|0
  • Ben de kullanmıyorum facebook:) Çok da mutluyum valla:D Hayatımda hiçbir eksiklik hissetmiyorum.)))

0|0
    0|0
    • Hadi kullanmıyanlar sizleri bekliyoruz yazın kullanmadığınızı yalnız olmadığımız bilelim ...

• ben de kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • Benimde fb yok. :)

0|0
    0|0
  • Benimde yok. İlgi de duymadım hiç, ayrıca abartıldığı kadar önemli olduğunu düşünmüyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• o kadar büyütmemek lazım..alt tarafı bir sosyal paylaşım sitesi olsada olur olmasada

0|0
    0|0
Yükleniyor...