Bu spor listesi kilo vermek için uygun mu arkadaşlar?

Sabah 1.50 saat yürüyüş 1 saat yüzme. akşam 22:00dan da 23:30'a kadar 1.50 saat yürüyüş. iyimi sizce? ( sıkı bir diyet eşliginde )

Güncellemeler:
up up up

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• yürüyüşler bir işe yaramaz

0|0
    0|0
    • kilo vererek fit olunmuyor mu zaten :)

• hayır.. her yeri zayıflayıp da göbeği kalan çok insan var.. ve çok çirkin oluyolar.. kilo verirsen kaslardan da gider.. kasları koruman lazım

Kızlar Ne Diyor 4

• Zayıflarsın. Karbonhidrattan uzak dur. Sağlıklı diye meyve yeme çünkü şeker çok içinde. Ekmeği kes nasıl zayıfladığını göreceksin. Ekmek en zor sindirilen şeydir. Ev yapımı yoğurt ye. Yumurta her gün 2 tane ye ceviz ye 1 çay bardağı kadar. Tavuk eti, kırmızı eti yağda pişmeyecek şekilde ye, ızgara gibi. Sonra gel yaz kaç kilo verdiğini :)

0|0
    0|0
  • bu soruyu başka bir arkadaş daha sormuştu ona dedigimi sanada diyorum zayıflamadan yüzmeyinnnnn!!! kas yaparsın yüzdükce ve bu kılo vermeni zorlaştırırrrrr sıkılaşmak için zayıfladıktan sonra yüzebilirsinnnn diyorum...

0|0
    0|0
    • Zayiflamadan kas yapmayin ne demek, kas yagin uzerine olusmazki o yagi eritirsin alttaki kas ortaya cikar anliyacagin senin hayal ettigin gibi olmaz

• evet uygun

0|0
    0|0
  • Okul zamanında ben de cok yürürdüm metroya kadar :) ve gerçekten etkili oldugunu dusunuyorum tabi yemene de dikkat edince. Bayagı da inceldim yani hala da devam ediyorum yürüyüşe fakat pek zamanım olmuyor artık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 1.50 saat derken bir buçuk saati mi kastettin? :) Bana biraz az gibi geldi.

0|0
    0|0
  • 4 saat mi spor yapacaksin hemde profesyonel bir sporcu olmadigin halde?

0|0
    0|0
  • sabah aksam 1 saat yuzssen zaten olursun

0|0
    0|0
  • bence uygun

0|0
    0|0
Yükleniyor...