Acil kilo vermem gerek!! :(?

Öncelikle çocuk gibi şaka yapıp ciddi olmayanlar yorum yapmasın! Kiloluyum herkes zayıflayınca çok güzel olacağımı söylüyor. Bende öyle düşünüyorum açıkçası. Sarışınım ve iri gözlerim var kirpiklerim çok uzun. Dudaklarımı koreli kızların dudaklarına benzetiyorlar. Her neyse ama çok kiloluyum :( 13-14 kilo fazlam var :( Kısa yoldan nasıl zayıflayabilirim?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• kendine önce ii bir sevgili bul o seni mutlu edebilirse cabuk zayıflarsın zaman buldukca onla gez toz hafif yagsız yiyecekler ye yemene dikkat et ne kadar güzel oldugunu hayal ediyorum su an kilolular cogunlukla cok tatlı oluyor ben hastasıyım eger sevgilin seni cok mutlu ederse onla bol zaman gecirisen birazda kendine güvenip ben zayıflayabilirim die düşünürsen her şey yolunda gider sevgilin var mı yok mu bilmiyorum varsa dediklerimi bence uygula kaç yasındasın keşke yazsaydın ona göre mantık yürütülürdü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Kısa yoldanı yok malesef bunun , biraz ter dökmen enerji harcaman , sabretmen gerek.
    Günlük iki saat yürü veya bir saat koş , kendini zorlamayacak şekilde dinlene dinlene.
    Karbonhidrat ve şekeri kes , beyazlardan uzak dur :)
    Evde açma germe hareketleri yap , 1 ay boyunca hareketliliğini kaybetme kararlı ve sabırlı olursan mutlu son 1 ay kadar yakınında :)

0|0
    0|0
  • Herşey düzene bağlı. şu an ramazanda olduğumuzdan elimizden birşey gelmez az kalorili fakat doyurucu besinler tüket. Ramazandan sonra , her sabah koşuya çık geldiğinde hafif kahvaltı yap aksamüstü meyve ile açlığını yatıştır, Akşam yemeğinden önce bir yürüyüş yap, Yemekte ise karbonhidrat ve yağda uzak dur yemekten 1-1 buçuk saat sonra ev içinde mekik yarım mekik kol esnetme gibi spor hareketleri yap. Ek olarak şekerli yiyecek ve abur cuburları tamamen kes

0|0
    0|0
  • Her sabah ve akşam koşuya çık bence. Ayrıca beslenmene dikkat etmen lazım. Yüksek kalorili şeyler yeme.

0|0
    0|0
  • Kisa surede kilo verirsen sagligina zarar iyi arastir uzun vadede kilo ver yedigin zaman dusunnedin simdi mi acil vermen gerekiyor 14 kilo az degil

0|0
    0|0
  • Kardeşim merhaba ben 1 haftada 4.5 kilo verdigim diyetimi yazayım. Öncelikle kimseyi takmıycaksın aklından ekmek ve abur cuburu çıkar. Sabahları 7 de kalkıp 1.5 saat yürüyüş 1 saat yüzüyorum. sonra eve dönüyorum kahvaltı olarak 1 peynir 1 yumurta domates salatalık. 13:00 gibi bir kase yogurt. 14:30 gibi ögle yemeyinde 2 adet tavuk. 17:00 gibide bir sebze yemegi yiyebilirsin. aksam 22:00 gibide yürüyüş 1.5 saat :)
    Saygılar.

0|0
    0|0
  • Diyetisyene başvur. Sağlıklı bir zayıflama programı hazırlasın. metabolizmana bağlı olarak en fazla dört ay içinde ideal kilona ulaşırsın.

0|0
    0|0
  • Neden güzel olmak istiyorsun ki? Amacın ne, ne olacak güzel olduğunda?

0|0
    0|0
  • kısa yol istiyorsan 1 hafta yemek yeme hemen zayıflarsın ama sonunda çıkacak sağlık sorunlarını sen düşün. sağlık sorunu olmadan zayıflamak istiyorsan en az 5-6 ayda vermen lazım okadar kiloyu.

0|0
    0|0
  • sana güzel diyet menüsü yollasam?

0|0
    0|0
  • koşman lazım çok

0|1
    0|0
  • Bol su iç ve akşam yeme fazla sabah erkenden kalk spor yap

0|1
    0|0
  • görmem lazım bu güzeli.

0|0
    0|0
  • Beslenme mühim açıkçası

0|0
    0|0
  • bana ver kilonu yabancıya gitmesin dostm :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Simdi birden zayiflayamazsin ama günde 2 elma ye. Elma cok tok tutar seni ve cikolata chips gibi seyleri unut cay a da fazla seker katma, cok su ic

0|0
    0|0
  • canan karatayın yolundan gitmelisin. Hemen bugün kitabını al ve başla. Diyet değil sağlıklı beslenme ve kilo vermeye birebir. :)

0|0
    0|0
  • Duzenli ye yemegini yagli sekerli ozellikle tatli dan uzak dur bol su ic spor yap... En onemlisi beslenmene dikkat et

0|0
    0|0
  • Oruc tutuyormusun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...