Gainerler, karbonhidrat tozları sağlıklı mı arkadaşlar?

gainerler, karbonhidrat tozları sağlıklı mı arkadaşlar

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• İlk önce lütfen sen burada her yazana kulak asma herkeze göre zararlıdır ama sorsan hiç biri kullanmamıştır. zararı tabiki yok gainer ve karbonhitratlar düzenli kullanıldığı zaman hiç bir zararı yoktur ve ayrıca supplementler hiç bir zaman sarkma yapmaz. bunların hepsi hurafeler sarkma yapanlar streoid dediğimiz igneli ilaçlar bunlar bir anda kas kütlesini büyütür ev sarkmaya yol açar. ben supplementleri 4 yıldır kulanıyorum aralarda 4-5 aylık bırakmalarım oldu sporu ve hiç bir sarkma görmedim ve sporda çoğu ögrencim kullanıyor gayet memnunlar

0|1
    0|0
    • ben yağ yakmak değil kilo almak istiyorum zaten yağ yakmak istesem protein tozu sorardım sağol kardeşim nerden alabilirim ve önerdiğin marka var mı

• supplementler. com alabilirsin üniversal ve optimum tercih ederim

Kızlar Ne Diyor 2

• Kilo almak istiyorsan diyetisyene gidip doğal yollardan almalısın eğer o gerekli görürse supplement verir zaten.
    Kafana göre kullanman doğru değil...
    Bunu da sağdan soldan duyduğum şeylere göre değil okuduğum mesleğe göre yazıyorum...

0|0
    0|0
  • Tabiki hayir.

0|0
    0|1
    • çok kullandın ya

• Profesör doktor olan annemin bu konudaki araştırmalarından yararlanarak yazdım. Böylesine sağlıksız bir şeyi hiç kullanmadım haklısın.

Erkekler Ne Diyor 1

• Sagliksz diyolar kardes.
    Yillar snra vucutta sarkma goruluyomus

0|0
    0|0
Yükleniyor...