Sevgilinizin ağzı kokuyor, katlanır mısınız?

Her iki cinsinde yaşadığı ve Türk insanının kronik sorunu... Kız arkadaşınızın veya erkek arkadaşınızın AĞZI KOKUYOR ama öyle böyle değil! Sizi öptüğünde öptüğü yerler ceset yemiş gibi kokuyor ve burnunuza burnunuza geliyor o leş koku...

Katlanırmısınız? Sabredermisiniz? Tiksinirmisiniz? Dişlerini fırçalamasını mı söylersiniz? Yoksa sürekli kaçarmısınız öpüşmekten?

0|0
12|3

En İyi Kız Görüşü

• dişlerini fırçalamasını soylerım ki zaten gunde ıkı kere duzenlı olarak fırcalar diş eti sorunundan kaynaklanan kötü bır koku ise bırlıkte doktora gıderız ;))))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• diş eti rahatsızlığı olabilir, tiksinmem olabilicek bişey doktora gitmesini kırmıycak şekilde söylerim

0|1
    0|0
  • terk-i diyar...

1 şehir yakınıma bile yaklaşmasın! bakımsız insan

0|1
    0|0
  • sevgili olmam onla

0|1
    0|0
  • Sanirim bu benim en son katlanabilcegim birsey eyer birde kronik bir rahatsizliksa gecici deyilse katlanamam

0|1
    0|0
  • ıyyy dişlerini fırçalamayan insan yaklaşmasın len yanıma asla dayanamam ama güzel bir şekilde espriye vurarak söyleyebilrim dayanılmaz bir hal almışsa olay :/

0|1
    0|0
  • katlanamam kirmadan söylerim !

0|1
    0|0
  • söylerim baktım olmuyor ayrılırım.

dayanamayacağım birşey.

0|1
    0|0
  • bir hastalık ise hastaneye gitmesini öneririm ama bakımsızlıkdan kaynaklanıyorsa uyarırım onu ben.

0|1
    0|0
  • katlanamam sabredemem tiksinirim,seviyorsam eğer doktora gitmesini çaresine bakmasını isterim sonuçta çok kötü bişey hem kendine hem etrafına rahatsızlık veriyo

0|0
    0|0
  • Nanelı seker vs alırım onu kırmak ıstemem olabılır.

0|0
    0|0
  • Nası kokuyo öyle ağzında lağm mı yasatıo napıo bölelerinin konusmasna izin vermeyn fare falan cıkar tam sevgilisini öperken böceklerini dier tarafa aktarır tamam tamam cok irecti hayal gücü kurbanı oldunuz ama gecti :d

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Çok dikkat ederim bir gün okula dişlerimi fırçalamadan gittim nefesimi tutmaktan ölecektim en çok dikkat ettigim şeydir hatta bazen çok yakınına bile girip konuşmam ne olur ne olmaz diye

0|1
    0|0
    • O endişe bende de var çünkü ağız kokusu insanın kendisine gelmiyor...Bende aman kokar diye tedbir olarak cebinde sakızla gezen bi adam oldum

• Aynen takıntı olmaya başlayacak nerdeyse çünkü bi kişini agzının koktugunu anlayım ölsem gebersem bi daha ısınana ona ben öyle bi huyum var bunun bendede olmaması için çok özeniyom

• Kimse kimsenin ağız kokusunu çekmek zorunda degil. Kaynagi ne olursa olsun bunun bir çözümü var nihayetinde

0|1
    0|0
  • dershaneden kadından ders bile almıyorum o yüzden :) ama sevgilim. onada yaklaşmam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...