Kosarak gobek eritmek mumkun mu?

Lutfen gercekten bilgisi olanlar cevaplasin. Gobegim var sarkik degil kosarak ve baska egzersiz aletleriyle evde bu gobegi yok etmek mumkun mu?

0|0
6|28

En İyi Erkek Görüşü

• Göbeğinin eritmenin tek yolu beslenme ve terleme göbeğini eritmek istiyorsana sana şöyle söyliyim bir dilim pizada tam 250 kalori var ve ortalama bir insan tam 20 dk koşarak 200 kalori verebiliyor :) tercih senin ya yemeğe devam et ya da koşmaya :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• uygun bir diyet ile beraber koşmak swuat mekik ip atlamak sıkılaştırıcı hareketler yapmak oldukça etkilidir

0|0
    0|0
  • Egzersizin fonksiyonu hangi egzersizi yaptığına , ve hangi aleti kullandığına bağlı olarak değişir. Koşu dersen , onu da belinde PVC korse sarılı olarak yapmanı tavsiye ederim.

0|0
    1|0
    • Pvc korseyi heryerde bulabilir miyim

• Gerizekali cok komik demi

• Hoop 1 dakika ! O senin anladığın anlamda gülüş değil. Öyle yapacak olsaydım şunu koyardım ( :D ) Lafın sana aynen iade :@

• Kardeşim boksörüm

Kendi kilomdan az ve ya çok kilosu olan kişilerle müsabaka yapmak için çok hızlı kilo alıp veriyorum

koşu kilo verdirir

ama göbek başka ne kadar zayıf olursan ol bazen göbeğin tan göbek deliğinin altında yağ birikir vermesi çok zordur..

senin göbek dediğin nasıl boy kilo kaç mesala :)

0|0
    0|0
  • Göbeğin erir ancak bacakları kalınlaştırıyor. Başka egzersizleride yapman gerekir , bacak , göbek ve göğüs bölgesi inceltme egzersizleri.

0|0
    0|0
  • hem diyet birde kardio yapman lazım kosmadan ziyade tempolu yürürsen ve bisiklete binersen daha faydalı olacaktır en az 1 -1 bucuk saat günde

1|0
    0|0
  • burada bahsettiğin şeyler elbette bu iş işin yeterli olacaktır Tilbe, ama o göbeği oluşturan yeme eylemini biraz daha dikkatli gerçekleştirmelis, mümkünse Un, Şeker, Pirinç ve Patatesden uzak duracaksın...

0|0
    0|0
  • göbek vücutta en son zayıflayan bölgedir. . sadece koşarak göbek eritmek çok zordur. . onun yerine 5 - 6 tane mekik hareketi öğrenip belirli periyodlarda yaparsan çok daha sonuca ulaşırsın. tabi düzenli koşu da lazım

0|0
    0|0
  • Düzenli sabah yuruyuslerıne cık gunde 100-200 mekik ile set halınde tabıkıde rahatlıkla eritebilirsin.

0|0
    0|0
    • Kosu bandi aldim dissrda kosmuycam

• Tamam işte düzenli yap ama ozaman faydası olur. spora başlamadan 1 saat önce ye 1 saat snra bşla.

• Ok anladim sagolun

• kardi daha iyi tabi

0|0
    0|0
  • en hizli ve en saglikli yöntem sabah kos aksam kos birere saat bak nasil gidiyor göbek yatmadan duscha girmeden önce sit ups yap kolay gelsin

0|0
    0|0
  • , gece yemek yeme sabahları koşuya git düzenli 1yada 1 buçuk aya bişey kalmaz 3 öğün yiyosan 2 öğüne indir ekmek fazla yeme

0|0
    0|0
    • Ama zayifim iste ayni zamands kilo kaybetmemem lazim :(

• Peki cok dsgolun

• ö. değil )

• Koşunun yanında egzersiz de yaparsan 1 aya erir

0|0
    0|0
  • sadece koşarak bunu yapabilirsin. dikkat et futbolcular sadece koşuyor ve hiçbiri göbekli değil :)

0|0
    0|0
  • Koşucak , hızlı tempo yürüyüş yapıcaksın bunların yanında bazı karın egzersizleri yap yemene içmene dikkat et olur.

0|0
    0|0
  • Mümkün tabi de göbek çevresindeki yağlar son erdiği için uzun sürer kosmanın yanında bikaç karın egzersizi işini görür
    Hadi geçmiş olsun:D

0|0
    0|0
  • Tabikiii mümküünn tabiki. Hem daha sağlıklı oluur

0|0
    0|0
  • mirkelama sor

0|0
    0|0
  • Mümkündür :D

0|0
    0|0
  • Mümkün. yemek destekli yaprsan on numara olur.

0|0
    0|0
  • Erir de düzenli kilometreler kosman lazım bisiklet birde

0|0
    0|0
  • yemeğe dikkat et olur..

0|0
    0|0
  • koşmanında faydası olur ama göbek için özellikle mekik çekmelisin ama yarım mekik

0|0
    0|0
  • Koşarak ve Yürüyüş yaparak mümkün ben 15 günde 8 kilo verdim

0|0
    0|0
  • tabiki mümkün. neden olmasın

0|0
    0|0
  • Karın egzersizleriyle destekte verebilirsin.

0|0
    0|0
  • Evet mümkün.

0|0
    0|0
  • Mümkün. Ben yaptım oldu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bira fıçısı, kardiyo yap lan.

0|0
    3|0
  • Koşu kilo verdirir göbek eritmez.
    telefonuna egzersiz programı indirip karın kası çalışabilirsin.

0|0
    0|0
    • Eritirmis iste

• Brnde buzzat fitness hocasiyla konustum. Spor salonunda bile egzersizlerden ziyade kosuyla basliyor hersey.

• Kilo vermek zaten bir başlangıçtır okuduğunu iyi anla. Madem eminsin çok biliyorsun insanları meşgul etme.

• mekik çekmek eritir göbeği

0|0
    0|0
  • Vaktim yok deme spora git

0|0
    0|0
  • Bak ben SABAHları
    Peynir + domates + yumurta (haslama) +1 kepek ekmek yedim.
    ÖĞLEN
    az yağlı az tuzlu yeşillik salata yedim
    Akşama doğru
    Sebze yemeği + yoğurt + ekmek
    AKŞAm saat 7 -8 arası meyve ya da galete tarzı dıyet bskuvulerı yedım ve hızlı adımlarla kosarcasına yruusyus yaptım
    1 haftada 5 kılo verdim :)

0|0
    0|0
    • * Yemek yemeden önce 1 -2 bardak su iç yemek yemeni engelleyecektir. Herkesde olurmu bılmıyorum ama bende oluyordu:))

• hımm :D pardon o zaman ya :)))

• aslında göbek erıtılmesı zor olan sey ben gobek derken zayıflamak ıstedıgını anlamısdım :)

• uzun süre koşarsan kasların gider

0|0
    0|0
    • Nasil yani

• Kaslarin gider diyorsun ama cok kosunca aksine kas olusur gitmez

• yanlış biliyosun.. herkesin dediğine inanma.. araştır

Yükleniyor...