Arkadaşım ondan hoşlandığını söyledi, ne yapmalıyım?

3 senedir Çıktığım çocuk var ciddi düşünüyoruz . bir gün en yakın arkadaşm yanıma gelerek ondan hoşlandığını söyledi . ben sinirlendim ama aramızın bozulmaması için belli etmemeye çalıştım servis geldi cevap vermeden gittim sizce napmalıyım ? sevgilimi ondan uzak mı tutmalıyım ? yoksa o kızla bidaha konuşmasam mı ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşın eşşek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• her iki davranışda hatalı olur.

sen direkt onunla ciddi bir ilişkim var desen daha doğru olmaz mı ?

eğer ondan sonra hal tavır değişmez ise o zaman başka bir yol bulur uzak tutarsın.

0|0
    0|0
  • Kız daha ne desin be uzak dur sevgilinide uzaklaştır

0|0
    0|0
  • senle arkadaş olarak kalmak istiyorum...dersin ama bu saatten sonra...biter bu iş...

0|0
    0|0
  • Ben Bu Olayı Bi Filmde GÖrmüştüm 2 Kadın 1 Erkege Yazıyordu Durumun Farkında Olan COcuk İse Ben Sizin Aranızdaki Arkadaşlıgı Bozamam Diyerek Cocuk Geri Cekilmişti Senin Sonunda Bu Olsa Gerek :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• gönül bu aka da konar boka da.

bunu söylemek zorunda kaldıysa demek ki gerçekten hoşlanıyo çocuktan,daha fazla içinde tutamamış,seni de kandırmamış,dürüstçe söylemiş. asıl önemli olan bundan sonra arkadaşın ve sevgilinin birbirine ve sana karşı olan davranışları. gözlemlemelisin onları. zaten hiçkimse vazgeçilmez değil.bir süre sonra herkes tekmeyi yiyebiliyor.

0|0
    0|2
  • eyvah ben olsam kızı yolmustum.kızla tabıkı konusma artık bı zahmet

0|0
    0|0
Yükleniyor...