Liseye başladığımdan beri futboldan hiçbir zevk/heves almıyorum. Takımda tutmuyorum. Benim gibi hisseden/düşünen hemcinslerim varmı?

Şu an 20 yaşındayım. Liseye başlamadan önce sürekli izliyordum babamla maçları/özetleri. Futbol tartışmalarına falan da giriyordum sınıf arkadaşlarımla. 7 senedir yok artık içimde futbol hevesi. İyiki yok ve olmayacakta büyük ihtimalle bir daha.

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• tek değilsin ama azınlıktasın:))) sevmek zorunda da değilsin zaten:)

0|0
    0|0
    • Farkındayım. Pek tanımadım, hayatımda olmadı zaten futboldan benim gibi nefret eden. İyice Abartıp futbol izlemeyen erkek dantel örsün vs diyenler olmasa.

• teşekkür ederim:)

• Rica ederim.

Kızlar Ne Diyor 3

• ama futbol ve basketbol oynayanlar bazen çok çekici geliyor

0|0
    0|0
    • Benim sporum free-running/parkour. Koşmak, zıplamak, önüne çıkan her engele tırmanmak falan genel olarak açıklaması. Onun dışında hepsi sıkıcı ve basit geliyor. Dar bir alanda, aynı hedef. Ben aksine farklılığı seviyorum..

• seninki de iyiymiş

• Türkiye'de de tanınsa biraz bilinse çok iyi olacakta zor. Hah en iyi tanımı buldum. Akrobasinin sokağa inmiş hali.

• Herkes sevmek zorunda değil

0|0
    0|0
    • Öyle elbette ama bir zamanlar sevdiğim kız da fanatik galatasaraylıydı. Sürekli gs paylaşımları, Sohbetleri vs.. İnsan bir garip hissediyor. Kız lan. Kız bile ilgi duyuyor, sende niye bu duygu yok? falan. Keşke olsa diyordum, umarım futbola ilgisizliğim onu benden soğutmaz falan.

• türkiyede futbol yok ondandır. yabancı ligler gayet güzel.

0|0
    0|0
    • Soğumamın en büyük sebebi de fanatikler/holiganlar zaten. Eğlence için yapılan bir müsabaka için neden devlet malına sürekli zarar veriliyor veya sırf karşı takımı tutuyor diye birbirinize ana avrat küfür ediyorsunuz? Vs..

• ben etmiyorum :) haklısın ingilterede en küçük iki takımın maçını bile izlesen güzel hoş bir atmosfer saygı var.

• Yok sana demedim zaten. Genel olarak söyledim. Yanlış anlattı isem k. bakma :) Haklısın zaten bırakmadan önce benimde en sevdiğim ve takip ettiğim lig'di premier.

Erkekler Ne Diyor 6

• takım aşkıyla yanıyoruz

0|0
    0|0
  • ya geç o işleri, hiç elzem birşey değil, bende de yok , erkek olmanın şartı futbol ya da herhangi bir spor türünü sevmek değil ki? Bunu diyen adam da zorla futbol izliyor oynuyordur samimiyim, kendin ol yeter

0|0
    0|0
    • Kesinlikle! Ama maalesef toplumumuz insanları belirli kalıplara zorla sokmayı bırakmadığı sürece bunun normal karşılanması zor.

• Oldum olası sevemedim maç izlemeyi, eskiden oynardım falan artık sigara yuzunden nefesi burnumuzla almıyoruz =D

0|0
    0|0
  • Kısa bir dönem fanatik bir beşiktaş taraftarı idim. Ama artık çok saçma geliyor futbol ile hiç ilişkim kalmadı. :)

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe 4 Ever

0|0
    0|0
  • ben hiçbir zaman sevmedim bir ara barcelonayı çok seviyordum barcelona maçı vardı ilk yarısını izledim sadece :)

0|0
    0|0
    • Çevrende veya özel hayatında bunun için sorun oluyormu? Ev arkadaşlarım sürekli futbol izleyip onun sohbetini yaptıkları için ayrıldım mesela. İnzivaya çekiliyordum her maçta.

• Pek iyi olmasam ve haz almasam da bende pes oynuyorum akrabalarla arkadaşlarla falan. Maksat karşı taraf eğlensin. Yendiği için gurur duysun kendisiyle.

• ben biraz zevk alıyorum önceden pek oynayamazdım sürekli arkadaş yenerdi şimdi de daha çok o yeniyor ama zorluyorum :)

Yükleniyor...