Messi "boy uzatma" ameliyati mı olmus yeni duydum 😨?

Simdi bir yorumda gordum hormonlarla falan uzadi yaziyordu kiki de boy uzatms ameliyati oldu diyor dogrumu bu?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• messi 1987 de doğdu 2000 de barcelonaya gitti yani 13 yaşında boy uzatmak için gitti. bildiğim kadarıyla büyüme hormonu eklikliği vardı ve ananbolik steroidleri verilerek, spor ve özel bir beslenme programıyla büyüme hormonu eksikliği giderildi. ameliyat olduğunu sanmıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• hormon aldığını duymuştum

0|0
    0|0
  • Ameliyat falan yok daha nezmndr hormon tedavisi görüyordu eski bir olay bu. Uzayabileceği en iyi boyda şu an hormon tedavisiyle

0|0
    0|0
    • -ama buyume kıkırdakları kapandıktan sonra uzama olmuyor kı ozamn o 13 14 yasında bu tedavıyı gormus olmalı

• öyle bir ameliyat mumkun degil adamlar deri naklinde basarisiz oluyolarken boyunu nasil uzatacaklar? prifesyonel futbolcu platin takilmasi bile futbol oynayisini kotu yonden etkiler. yalan haber anlayacagin ;)

0|0
    0|0
  • ameliyat değil gelişim hormonu kullandı.. growht hormonu verildi... messi de gelişim bozukluğu vardı...

0|0
    0|0
  • Yalan ya

0|0
    0|0
  • Evet doktorlari pek umutlu bakmiyorlarmis eskiden ciddi hastaligi varmis ama atlatmis Messi Reyiz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• nerde okudun kı olabilir belki ama o bu haliyle bıle cok yakısıklı <3

0|0
    0|0
  • Hic sanmam sacma geldi bana

0|0
    0|0
  • Hayır sadece gençken büyümeme sorunu vardı onu da atlattı

0|0
    0|0