Kapat

Erkeğe beyaz pantolon yakışır mı?

Erkeğe beyaz pantolon giymek yakışır mı ya da nasıl olur? bazıları erkeğin beyaz pantolan giymesini garip karşılıyor. var mı bir abeslik?

0|0
18|13

En İyi Erkek Görüşü

• Olsa olsa tatilde bol kesimli şile bezi bir pantolon olabilir; gerisini kabul edilemez buluyorum.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 18

• Yakışana yakışıyor .

Gıyen adama baglı

0|0
    0|0
  • bence hiç bir abeslik yok hatta bence çok yakışıyo sadece erkeklere değil kızlara da çok yakışıyo (her zaman) güzel..:)

0|2
    0|0
  • yakışır arkadasım sen bacaklarına güveniyorsan üzerine de adam gibi giyerim tarzımı yaparım diyorsan yakısır. ama kadınsılaşmaktan kaçının.

0|0
    0|0
  • Giyenin zevki önemli. Çok kötü duranı da var, muazzam yakışanı da

1|0
    0|0
  • ben beğenirim açıkcası ama herkese yakışmaz :)

0|0
    0|0
  • ben buz mavisi kotu bile tuhaf buluyorum kaldı ki beyaz pantolon, erkekler koyu renk pantolon giymeli hep bence

0|0
    0|1
  • sahsen ben sevmem. biraz kadınca geliyor bana

1|0
    0|0
  • Hiçbir formunu sevmiyoruz. Karşıyız.

0|0
    0|0
  • bence duranda gayet iyi duruyor.genelde esmer erkeklere yakıştıryorm

1|0
    0|0
  • evet kötü duruyor ama beyaz çorap daha felaket.

0|1
    0|0
  • sevmiyorum erkekde beyaz pantolon...

0|0
    0|0
  • kot giysin erkekler...beyaz tuhaff ya

0|0
    0|0
  • giyen adama baglı yakısan var yakısmayan var

0|0
    0|0
  • Pek yakışmıyor, siyah daha iyi..

0|0
    0|0
  • Absürt.

0|0
    1|0
  • erkek yakışıklıysa evet yakışır

0|0
    0|0
  • kıvanç tatlıtuğ dışında kimseye yakışmıyo :)

0|0
    0|0
  • nasıl bir beyaz olduğuna ve üzerine ne giydiğine göre değişir. mesela hafif kırık beyaz bir keten beyaz pantolonun üzerine şile bezi gibi doğal bir kumaştan yapılmış bir bluz veya gömlek giyilirse ve giyen yişi yanık tenli ya da esmerse çok tatlı bir füzyon yakalanabilir. ancak sakız gibi beyaz bir kumaş pantolonun üzerine çiçek desenli saten gömlek giyersen mesela mesleğin hakkında bazı hatalı tahminler yapılmasına sebep olabilirsin:)

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 12

• Beyaz keten üstüne gri ince salaş gömlek ya da açık mavi polo tişört ve uygun bir beyaz ayakkabı. Mükemmel kominasyon :D

BEYAZ, PEMBE gibi renklere takılıp kalmayın kızlar. Erkeklere de gider :))

ÖRNEK link

0|0
    0|0
  • Tarık akan, Kıvanç tatlıtuğ,BRAD PITT pantolonun içindeki yakışıklı olduktan sonra öyle bir yakışır ki :)

0|0
    0|0
  • Tek pantolon değil de takım olarak hafif kır saçlı, yakışıklı abilerimize iyi gider bence. :)

0|0
    0|0
  • Beyaz pantolonu tamamlayabilirsen çok şık ve temiz görünüyor ben cok seviyorum tabi hergün giyemezsin özel günlerde tercih edebilirsin. Mesela suan gözdem :) Spor tarz rugan ayakkabı üzerine spor gömlek ve ince kıravat...ayakkabıya uygun kemer gri siyah yelek...jöleli saclar güzel bir saat...offf :))))

0|0
    0|0
  • komple beyaz olmadığın sürece sorun olmaz. zira saks mavisi (veya mavinin diğer tonarıyla)ayakkabı ve gömleklerle şık kombinler olabiliyor. bir de beyaz yerine taş veya kemik rengi diyebileceğimiz kırık beyazlar daha iyi. ama içine lütfen renkli giyme:)))

0|0
    0|0
  • erkek esmerse yakışır :D

0|0
    0|0
  • Kot olurda kumaş no kumaş :)

0|0
    0|0
  • içinden don görünmüyosa sorun yok :)

1|0
    0|0
  • ten rengine göre değişir

0|0
    0|0
  • Bugüne kadar giymedim ama yaşlı amcalara daha iyi yakışıyor gibi... erkeğe gitmez beyaz pantolon...

0|0
    0|0
  • ne o şimdi yahu...'''kıroyum ama para bende'''' der gibi...

0|0
    0|0
  • kız gibi oluroyur hele bide darsa tam .d

0|0
    1|0
Yükleniyor...